Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

1

· Összes tag

5234

Utolsó 5 Tagunk
 01:Nov 15, 2018LaciNS
 02:Nov 10, 2018David
 03:Nov 11, 2018rugalmas
 04:Nov 06, 2018ilgi
 05:Nov 06, 2018stehlgabor

Látogatók

Vendégek (100%)

21

01: 66.249.65.XXX  02: 66.249.65.XXX  03: 151.80.39.XXX  04: 5.196.87.XX  05: 123.249.88.XXX  06: 123.249.13.XXX  07: 94.21.78.XX  08: 54.36.148.XXX  09: 151.80.39.XXX  10: 54.36.150.XXX  11: 151.80.39.XX  12: 188.143.63.X  13: 188.143.63.X  14: 151.80.39.XXX  15: 5.196.87.XX  16: 5.196.87.XX  17: 216.244.66.XXX  18: 185.184.157.XX  19: 95.130.9.XX  20: 91.104.21.XX  21: 54.159.44.XX

Tagok (0%)

0

Összesen online

21

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

3983

· Tegnap

8746

· Összesen ·
71868931

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

673

· Naponta

15,111

· Havonta

460,698

· Évente

5,528,379

Szerver idő
 · idő

14:32:29

· Dátum

16/11/18

· Időzóna

GMT + 1

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Ablaktörlő
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Ablaktörlő
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ricsi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Január 23. Szombat, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Toto001 írta:
Sziasztok!

Gyorsab átfutottam a fórumot, de nem találtam meg a választ
Nekem ilyen fajta ablaktörlő kell az autóra.
http://ablaktorlok.hu/Bosch-Aerotwin-A079S
Kicsit erősnek érzem, de ugye a felfogatása nem a hagyományos.
Mit tudok tenni?Lehet adaptert kapni?
Avagy kar csere?
Avagy ennyibe kerül, és csókolom

A VW-Audi felújító szett 3700 Ft, van benne zárókupak is.
Cikkszám: 1KO 955 429 B Én a Prielle Kornélia utcai TLX autósboltban szoktam venni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Január 24. Vasárnap, 6:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ricsi írta:

A VW-Audi felújító szett 3700 Ft.........

Pffff, ilyen van? A sok Tdi huszárnak nincs pénze ablaktörlőre? Pedig alig fogyaszt 5 litert és költeni sem kell rá soha. Mosoly

Ha nem megy erőltesd! Ha eltörik akkor úgyis rossz volt! Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ricsi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Január 24. Vasárnap, 9:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
ricsi írta:

A VW-Audi felújító szett 3700 Ft.........

Pffff, ilyen van? A sok Tdi huszárnak nincs pénze ablaktörlőre? Pedig alig fogyaszt 5 litert és költeni sem kell rá soha. Mosoly

Azért ez nem olyan olcsó két gyári gumiért és bizbaszért a végére. Viszont megmarad a gyári lapátod, nem kell trükközni az utángyártottal. Nem reklámozzák a megoldást, a számla természetesen ablaktörlőlapát cseréről fog szólni a márkaszervízben. Mosoly
Vissza az elejére
Toto001
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Január 25. Hétfő, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ricsi írta:
Toto001 írta:
Sziasztok!

Gyorsab átfutottam a fórumot, de nem találtam meg a választ
Nekem ilyen fajta ablaktörlő kell az autóra.
http://ablaktorlok.hu/Bosch-Aerotwin-A079S
Kicsit erősnek érzem, de ugye a felfogatása nem a hagyományos.
Mit tudok tenni?Lehet adaptert kapni?
Avagy kar csere?
Avagy ennyibe kerül, és csókolom

A VW-Audi felújító szett 3700 Ft, van benne zárókupak is.
Cikkszám: 1KO 955 429 B Én a Prielle Kornélia utcai TLX autósboltban szoktam venni.

Ez csak gumi?
Ahogy néztem, nekem maga a gumi nem jön ki a sínből
ricsi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Január 25. Hétfő, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A záróelemet le kell törni a végéről, úgy lehet kihúzni. Nem mindegy, hogy melyiket, nem egyforma a két oldalán.
Vissza az elejére
wildbear
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Február 19. Péntek, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most vettem 2 db. Valeo törlőlapátot előre (65). Gyönyörűen dolgozik, csendesen, puhán szinte szárazra töröl. Hagyományos fémtestű, masszív kivitel, érdemes megvenni.
dizeles
Mindenek tudója
Mindenek tudója

HozzászólásElküldve: 2017. December 19. Kedd, 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pénteken megállt az ablaktörlőm, még jó, hogy 2 km-re otthontól. Szombaton kibányásztam, a motor működött, volna de néhány fordulat után megállt és csak búgott. Hétfőn sikerült egy bontott darabot beszerezni, igaz csak mechanikával együtt adta a bontós, de ennek is örültem mert, műszakis volt a gép. (az egy másik történet, hogy pénteken nem tudtam levizsgáztatni, mert a vizsga program nem ismerte a típust, így a vizsgabiztos nem tudta levizsgáztatni, amíg fel nem vették az autót a típus adatbázisba. Röhej, mert ez lett volna az 5. műszakija Forg? szemek ?rd?g

Szóval ha valaki így jár akkor arra figyeljen, ha a neten venne alkatrészt, hogy milyen a motor, ált. bosch rendszerűek, de létezik valeoval szerelt is. További eltérés a csatlakozó színe, ami a csati formáját is meghatározza a bontós szerint létezik kék és barna csatlakozós.
A lényeg, hogy a motor kicserélve, műszaki bepecsételve
varbaggio
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Október 7. Vasárnap, 7:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Több kérdésem is lenne hozzátok Mosoly
2003-as Xsara Picasso 2.0 hdi van, amikor megvettük nem volt benne hátsó ablaktörlő, az előző gazdája kiszerelte és le dugózta. Most vettem egyet, de nem igazán működik. Ablakmosó folyadékot elküldi hátra, a kapcsolónál hallatszódik a kattanás, de a motor nem megy.
1. mikor kell neki működni? Gyújtáson is működik, vagy csak járó motornál?
2. A kapcsoló első állásánál is működni kéne neki, vagy csak a mosófolyadékkal együtt.
3. Hogy oldottátok meg az új motor felfogatását? Hogy fogadtátok fel az új motort, mert csavarhoz nem férnék hozzá, hogy azzal fogassam fel?

Előre is köszi a válaszokat!
Vissza az elejére
bubusi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2018. Október 8. Hétfő, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

varbaggio írta:
Sziasztok!

Több kérdésem is lenne hozzátok Mosoly
2003-as Xsara Picasso 2.0 hdi van, amikor megvettük nem volt benne hátsó ablaktörlő, az előző gazdája kiszerelte és le dugózta. Most vettem egyet, de nem igazán működik. Ablakmosó folyadékot elküldi hátra, a kapcsolónál hallatszódik a kattanás, de a motor nem megy.
1. mikor kell neki működni? Gyújtáson is működik, vagy csak járó motornál?
2. A kapcsoló első állásánál is működni kéne neki, vagy csak a mosófolyadékkal együtt.
3. Hogy oldottátok meg az új motor felfogatását? Hogy fogadtátok fel az új motort, mert csavarhoz nem férnék hozzá, hogy azzal fogassam fel?

Előre is köszi a válaszokat!

Azt írod elmegy a folyadék hátra, de a motor nem megy. Ezt nehéz elképzelni, mert itt két motorról beszélünk, egyik a szivattyú, gondolom az megy , illetve a törlő motor ami nem töröl. (kellene). A kapcsolt feszültséget kellene megkeresni a mi a törlő motor tápja.
1.Csak a gyújtással együtt működik, illetve járó motorral.
2.Első állásban csak töröl, időzítve. A második a mosás törlés.
3. Erre sajna nem tudok válaszolni, nem cseréltem ilyet, de van ott egy kis elektronika ami az időzítést számolja illetve a relé ami kapcsolja a motort, az működik?
varbaggio
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. Október 8. Hétfő, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt írod elmegy a folyadék hátra, de a motor nem megy. Ezt nehéz elképzelni, mert itt két motorról beszélünk, egyik a szivattyú, gondolom az megy , illetve a törlő motor ami nem töröl. (kellene). A kapcsolt feszültséget kellene megkeresni a mi a törlő motor tápja.
1.Csak a gyújtással együtt működik, illetve járó motorral.
2.Első állásban csak töröl, időzítve. A második a mosás törlés.
3. Erre sajna nem tudok válaszolni, nem cseréltem ilyet, de van ott egy kis elektronika ami az időzítést számolja illetve a relé ami kapcsolja a motort, az működik?[/quote]

Köszi a választ, közben a gond megoldódott!
A motor is működik, a motoron van egy műanyag rátét darab amihez csatlakozik a kábelköteg csokija ott volt kontakt hiba.
A felfogatáshoz meg gyári alkatrészként árulnak un: vakszegecset potom 800 forint/darab áron Mosoly
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban