Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5334

Utolsó 5 Tagunk
 01:Jul 16, 2019Zeusz001
 02:Jul 21, 2019Bud
 03:Jul 12, 2019savariano
 04:Jul 06, 2019EJoska
 05:Jul 04, 2019kovacsszandra345

Látogatók

Vendégek (100%)

8

01: 207.244.157.XX  02: 148.251.235.XXX  03: 84.2.69.XX  04: 37.76.2.XXX  05: 102.165.34.XX  06: 31.185.104.XX  07: 54.81.220.XXX  08: 84.1.148.XX

Tagok (0%)

0

Összesen online

8

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

1497

· Tegnap

2617

· Összesen ·
73565179

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

652

· Naponta

14,365

· Havonta

437,888

· Évente

5,254,656

Szerver idő
 · idő

08:55:00

· Dátum

23/07/19

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Vélemények, javaslatok
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Vélemények, javaslatok
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vélemények, javaslatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pda
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2015. Április 21. Kedd, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MC_Pite írta:
Köszönjük!
(Itt a topikban az idevágó rész is mehet akár a levesbe; ill ha kettőtök mellé kell plusz segítség akkor megtaláltok.)

pda írta:
nem kaphatna valamelyik régi tag, admin jogokat, h rendet tartson a fórumon elöntő spam áradattal kapcsolatban?????????

támogatom továbbra is, a megfelelő jogosultságok beállításával
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2015. Máj 26. Kedd, 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aláírásba szín, vagy link (pl spritmonitor) vagy kép az alábbi módon rakható:
[ color=olive ]XP 1,6 16V Comfort 2007 [/color ] [ color=red]chip[/color ] [ URL=http://www.spritmonitor.de/en/detail/521108.html ][img ]http://images.spritmonitor.de/521108.png[/img ][/URL ]
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2015. Június 24. Szerda, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mostanában jönnek az üzenetek Facebookon, hogy átdob a www.disney.com-ra a védelem... Kivel szokott még előfordulni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
xx610
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2015. Június 25. Csütörtök, 6:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
Mostanában jönnek az üzenetek Facebookon, hogy átdob a www.disney.com-ra a védelem... Kivel szokott még előfordulni?

Néhány hónappal ezelőttig nekem is így volt. Egyik nap ment, másik nap disney.com. Kiszámíthatatlan volt melyik nap jó, melyiken nem. De csak telekomos vezetékes nettel. Upc-sel rendben volt.
Mostanában már nálam nincs hiba.

xx610
Vissza az elejére
frenk_ace
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. November 8. Vasárnap, 0:28    Hozzászólás témája: avatar (NEM a film) Hozzászólás az előzmény idézésével

gyerekek, 2015 végét írjuk/járjuk - tényleg csak 110p x 110p lehet az avatár?
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2015. November 9. Hétfő, 19:01    Hozzászólás témája: Re: avatar (NEM a film) Hozzászólás az előzmény idézésével

frenk_ace írta:

Gondolom főként humánerőforrásbéli okokból kifolyólag: Igen.
Kellene idő, hozzáértés, pénz(?), és sok idő hogy frissítve legyen a fórummotor. A fórumgazdának nem fér bele, és egyelőre mások nem lettek bevonva.
frenk_ace
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. November 15. Vasárnap, 8:15    Hozzászólás témája: Re: avatar (NEM a film) Hozzászólás az előzmény idézésével

MC_Pite írta:
frenk_ace írta:

Kellene idő, hozzáértés, pénz(?), és sok idő hogy frissítve legyen a fórummotor. A fórumgazdának nem fér bele, és egyelőre mások nem lettek bevonva.

olyan névvel, hogy Átverés 90 Bt. nem csoda, hogy HR gondjai vannak ?rd?g
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2015. November 15. Vasárnap, 9:40    Hozzászólás témája: Re: avatar (NEM a film) Hozzászólás az előzmény idézésével

frenk_ace írta:
MC_Pite írta:
frenk_ace írta:

Árverés... de sebaj, idővel talán olvasni is megtanulsz... Amúgy örülök, hogy az avatar mérete a legnagyobb gond... ?rd?g
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
frenk_ace
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. November 15. Vasárnap, 14:31    Hozzászólás témája: Re: avatar (NEM a film) Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
frenk_ace írta:
MC_Pite írta:
frenk_ace írta:

Árverés... de sebaj, idővel talán olvasni is megtanulsz... Amúgy örülök, hogy az avatar mérete a legnagyobb gond... ?rd?g

elírtam volna? a macska rúgja meg... ANNYIRA sajnálom S?r? vagy nagyon szomor?
Krobi
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2015. November 15. Vasárnap, 17:17    Hozzászólás témája: Re: avatar (NEM a film) Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="frenk_ace"][quote="Max-r"][quote="frenk_ace"]
MC_Pite írta:
frenk_ace írta:

A fentieket olvasva feldobok egy javaslatot:Más autós fórumon is jelen vagyok,és ott úgy megy a dolog,hogy nem kötelező jelleggel meghatároztunk klub szinten egy éves oldal fenntartási,és egyéb célokra szánt összeget/fő amit azért az emberkék ingerküszöbe még elvisel.Ezt az összeget az oldal fenntartására,illetve ha marad belőle akkor a következő év nagytalálkozóján megrendezett csillagtúra nyerteseinek ajándékaira szánjuk/költjük.Nagyságrendileg ez az összeg 2-5 ezer ft. Egyén,és elhatározásfüggő az összeg nagysága.Ezt a pénzt a csapat által választott,vagy egy önkéntes,mindenki bizalmát élvező emberke kezeli természetesen egy külön bankszámlán. Az oldal hekkelését pedig egy klubtag(amúgy rendszergazda) végzi szivességből.
Nem tudom hogy volt-e már szó ezen a fórumon ilyesmiről szó,de személy szerint 1-2 ezrest éves szinten mindenképpen elviselhetőnek tartok ilyen célra. Mert az oldal hasznos,és egymás segítését,megismerését,és nem utolsó sorban a kapcsolatok létrejöttét is segíti Kacsint?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2015. November 15. Vasárnap, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, akkor leírom, mert úgy látom tisztába kell tenni a dolgokat:

- Az oldal hobbi célból jött létre, hogy ne az Indexes káoszban kelljen 150000 lapon keresztül keresni, ha valamire szükség van. Nincs benne semmilyen nyereségvágyból elkövetett cselekmény...

- Én raktam össze, egyedül (tehát valamennyi hozzáértés kell hogy legyen) ... annak minden előnyével és hátrányával... az eredeti motor nem volt tökéletes, most sem az, de sok-sok óra moddolás van benne, ami egy frissítéssel menne a levesbe... ezeket nem veszitek észre, mert természetesnek tűnik, pedig nem az...

- Eddig senki nem jelentkezett, hogy "Hahó, Programozó vagyok és segítenék...", mezei felhasználói ismeretekkel pedig sokra nem megyünk...

- Mivel nem ebből élek, naponta 10-12 órát nyomom a melót és van egy 8 éves királylányom, így az itteni fejlesztésekre nem marad sem időm, sem energiám...

- Egy darabig volt klubkártya, ami besegített az éves fenntartási költségekbe és a fejlesztésekbe, de részben az adminisztrációs idő, részben adózási problémák miatt le kellett állítani...

- Nem vagyok alapítvány, így adományokat sem fogadok...

Az oldal - bár nem hibátlan, de - használható... 9 éve működik és még egyszer nem törték fel, pedig lelkesen próbálkoznak... Nekem ennyi - pillanatnyilag - elég...

Mindig van valaki, aki jobban tudná csinálni... de mi tartja vissza?
Vissza az elejére
Krobi
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2015. November 16. Hétfő, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindig van valaki, aki jobban tudná csinálni... de mi tartja vissza?[/quote]

Félreértés ne essék,semmi bántó,vagy ilyesmi szándék nem merült fel bennem,és programozó sem vagyok,sőt okoskodni sem szerettem volna Zavart Ne haragudj ha így jött le a mondanivalóm lényege a fentebb leírtakból,lehet hogy félreérthető voltam?!? Csak javasolni szerettem volna,hogy aki teheti,vagy szeretné az támogathatja az oldal működtetését valamilyen (akár anyagi) formában. Az oldal kinézete,funkcionalitása pedig szerintem jó,logikus,átlátható,és jól is kezelhető a felület.
A lényeg csak annyi,hogy tisztában vagyok azzal hogy az egész hobbi szinten működik,de legyünk őszinték:semmi sincs ingyen.Én pl. személy szerint szivesen hozzájárulnék éves szinten valamilyen "támogatással" az oldal fenntartásához,de szerintem lennénk ezzel páran,még ha csak egy ezresről is lenne szó.... és ehhez nem kell alapítvány Kacsint?
Mégegyszer bocsi ha félreérthető lennék..
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2015. November 17. Kedd, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krobi írta:
Félreértés ne essék,semmi bántó,vagy ilyesmi szándék nem merült fel bennem,és programozó sem vagyok,sőt okoskodni sem szerettem volna Zavart Ne haragudj ha így jött le a mondanivalóm lényege a fentebb leírtakból,lehet hogy félreérthető voltam?!? Csak javasolni szerettem volna,hogy aki teheti,vagy szeretné az támogathatja az oldal működtetését valamilyen (akár anyagi) formában. Az oldal kinézete,funkcionalitása pedig szerintem jó,logikus,átlátható,és jól is kezelhető a felület.
A lényeg csak annyi,hogy tisztában vagyok azzal hogy az egész hobbi szinten működik,de legyünk őszinték:semmi sincs ingyen.Én pl. személy szerint szivesen hozzájárulnék éves szinten valamilyen "támogatással" az oldal fenntartásához,de szerintem lennénk ezzel páran,még ha csak egy ezresről is lenne szó.... és ehhez nem kell alapítvány Kacsint?
Mégegyszer bocsi ha félreérthető lennék..

Nem voltál félreérthető... Köszönöm a gesztust, de az oldal fenntartása nem okoz nehézséget, a többi pedig nem pénz kérdés...
Vissza az elejére
Jani65
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. December 7. Hétfő, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Klubtag szeretnék lenni de, ha rákattintok ezt írja ki: Ez a modul ki van kapcsolva. Hogyan tudnék mégis klubkártyához jutni?

Jani65
Vissza az elejére
Jani65
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. December 7. Hétfő, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat, Most látom, hogy megszünt. Szomor?
Vissza az elejére
yogee
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. December 25. Péntek, 18:34    Hozzászólás témája: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

érdeklődnék miket kell kiszedni egy ködlámpa égő cseréjéhez? Nagyon boldog 2002-es a bubim nem a faceliftes....
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2015. December 25. Péntek, 20:09    Hozzászólás témája: Re: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

yogee írta:
érdeklődnék miket kell kiszedni egy ködlámpa égő cseréjéhez? Nagyon boldog 2002-es a bubim nem a faceliftes....

Bal vagy jobb oldalon?

Ha nem megy erőltesd! Ha eltörik akkor úgyis rossz volt! Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
yogee
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. December 26. Szombat, 15:18    Hozzászólás témája: Re: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

mind a két oldalon Nagyon boldog

Pedro0000 írta:
yogee írta:

Bal vagy jobb oldalon?

Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2015. December 26. Szombat, 18:43    Hozzászólás témája: Re: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

yogee írta:
mind a két oldalon Nagyon boldog

Pedro0000 írta:
yogee írta:

Bal vagy jobb oldalon?

A bal oldalon csak ki kell húzni a dobbetêtet és egy kis kotorászás után kijön. A jobb oldalon lecsavaroztam a dobbetét alját, mert ott nem tudsz benyúlni mert ott az ablakmosó tartálya.

Vissza az elejére
Pharysheus
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Március 21. Hétfő, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mobilról tudom csak elérni az oldalt, mert asztali PCn mindig a Disney oldalàra dob. Chromeból és Explorerből is.
Nem olvasom végig az előző hszeket, mert kicsi a kijelzőm, és kényelmetlen.

Pedig annyir-annyi kérdésem volna, mint új Picasso-tulajnak!

Respekt!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pecs
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Április 20. Szerda, 11:25    Hozzászólás témája: Klubkártya Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbálok rendelni klubkártyát de az online bolt oldala nem nyílik meg. Mi a teendő, ugyanis már írtam a Kapcsolat menüből üzenetet, de arra sem jött válasz.
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Április 21. Csütörtök, 4:42    Hozzászólás témája: Re: Klubkártya Hozzászólás az előzmény idézésével

pecs írta:
Próbálok rendelni klubkártyát de az online bolt oldala nem nyílik meg. Mi a teendő, ugyanis már írtam a Kapcsolat menüből üzenetet, de arra sem jött válasz.

A klubkártya rendelési lehetőség szünetel Szomor?

Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 15. Vasárnap, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves régi és új tagok!

Mostanában szokássá vált, hogy nem a megfelelő topicban teszítek fel a kérdéseiteket, hanem amit találtok az első oldalon abban. A "meghibásodás " topic pont ilyen, ha így folytatódik olyan lesz mint az index fórum ,ÁTLÁTHATATLAN !
Ami miatt írtam az a mai hozzászólás a Meghibásodás topicban . Az 1.4 hdi- nek olajnyomás gondja van. Belefért volna az 1.6 hdi topicba, de az olajnyomásosba is bőven!
Lehet egy kis olvasással kereséssel magunk is közelebb kerülünk a megoldáshoz.
Aki elolvasta nyomjon egy Nagyon boldog

Vissza az elejére
Birorion
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 15. Vasárnap, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
Kedves régi és új tagok!

Mostanában szokássá vált, hogy nem a megfelelő topicban teszítek fel a kérdéseiteket, hanem amit találtok az első oldalon abban. A "meghibásodás " topic pont ilyen, ha így folytatódik olyan lesz mint az index fórum ,ÁTLÁTHATATLAN !
Ami miatt írtam az a mai hozzászólás a Meghibásodás topicban . Az 1.4 hdi- nek olajnyomás gondja van. Belefért volna az 1.6 hdi topicba, de az olajnyomásosba is bőven!
Lehet egy kis olvasással kereséssel magunk is közelebb kerülünk a megoldáshoz.
Nagyon boldog
xx610
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 15. Vasárnap, 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog
Vissza az elejére
Lajos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 16. Hétfő, 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xx610 írta:
Nagyon boldog
Nagyon boldog
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 16. Hétfő, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog
mokush
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 23. Vasárnap, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bocs, hogy ide írom, de nem találtam jobb helyet neki...
Miért nem tudok új topic-ot nyitni? Az esőérzékelő (nem-)működésével kapcsolatban szerettem volna kérdezni. A házigazdának írtam pü-t, de semmi reakció Szomor?
Vissza az elejére
Disque
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 23. Vasárnap, 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:

Nagyon boldog
Vissza az elejére
Lajos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 23. Vasárnap, 18:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

S?r? vagy nagyon szomor?

Legutóbb Lajos szerkesztette (2016. Október 23. Vasárnap, 20:41), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Snow73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 23. Vasárnap, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 24. Hétfő, 4:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mokush írta:
Sziasztok!
Bocs, hogy ide írom, de nem találtam jobb helyet neki...
Miért nem tudok új topic-ot nyitni? Az esőérzékelő (nem-)működésével kapcsolatban szerettem volna kérdezni. A házigazdának írtam pü-t, de semmi reakció Szomor?

100 hsz alatt nem lehet új topicot nyitni. A Meghibásodás topicba belefér.
http://citroenpicasso.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=123

Vissza az elejére
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2016. Október 26. Szerda, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog
A megfelelő topikba kell másnem válaszolnunk, bár ez tőlünk igényel pár másodperces plusz erőfeszítést, de szerintem megoldható.
Pikachu
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. November 1. Kedd, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, köszi a befogadást!
Vissza az elejére
Petya217
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Máj 17. Szerda, 6:16    Hozzászólás témája: TapaTalk Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van egy nagyon csecse kis program, a neve TapaTalk. Nagyban megkönnyíti a mobilos fórumolvasást.
https://www.tapatalk.com/

Ahogy olvastam, nem igényelne nagyon sok munkát, hogy engedélyezve legyen ez az oldalon, szerintem ezt a fórummotort alapból támogatja is a program (egy másik, off fórum megszólalásig ugyanez a motor, csak más skinnel, és az fent van tapa-n). Szerintem tök jó lenne, ha ez a fórum is tudna tapa-n kommunikálni. Kacsint?
csabi710
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. December 15. Szombat, 16:17    Hozzászólás témája: Nem tudok témát indítani és hozzászólni Hozzászólás az előzmény idézésével

A Berlingó témában nem tudok sem új témát nyitni, sem a meglévőhöz hozzá szólni. Miért? A küldés gomb után egy fórum üzenet(Információ) jelenik meg, de szöveg nincs benn.
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2018. December 18. Kedd, 20:33    Hozzászólás témája: Re: Nem tudok témát indítani és hozzászólni Hozzászólás az előzmény idézésével

csabi710 írta:
A Berlingó témában nem tudok sem új témát nyitni, sem a meglévőhöz hozzá szólni. Miért? A küldés gomb után egy fórum üzenet(Információ) jelenik meg, de szöveg nincs benn.

Szia!

100 hozzászólás alatt nem tudsz új témát nyitni.
az üzenetröl küldj egy képet.

Vissza az elejére
csabi710
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2018. December 21. Péntek, 17:11    Hozzászólás témája: Re: Nem tudok témát indítani és hozzászólni Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
csabi710 írta:

Szia!

100 hozzászólás alatt nem tudsz új témát nyitni.
az üzenetröl küldj egy képet.

Írtam emailt!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vélemények, javaslatok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
12 / 12 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban