Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5314

Utolsó 5 Tagunk
 01:May 17, 2019Novi80
 02:May 17, 2019geszbela
 03:May 14, 2019giulio
 04:May 08, 2019citroentomasz40
 05:May 05, 2019Dufresne

Látogatók

Vendégek (100%)

15

01: 66.249.64.XXX  02: 216.244.66.XXX  03: 185.244.216.XX  04: 66.249.64.XXX  05: 142.93.67.XXX  06: 130.149.80.XXX  07: 31.220.40.XX  08: 178.137.163.XX  09: 54.226.4.XX  10: 142.93.66.XXX  11: 66.249.64.XXX  12: 66.249.64.XXX  13: 93.158.166.X  14: 14.162.146.XXX  15: 177.91.179.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

15

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

301

· Tegnap

4689

· Összesen ·
73104278

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

656

· Naponta

14,275

· Havonta

435,145

· Évente

5,221,734

Szerver idő
 · idő

00:51:22

· Dátum

21/05/19

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Pillanatnyi fogyasztásmérő
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Pillanatnyi fogyasztásmérő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gabor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 14. Kedd, 21:02    Hozzászólás témája: Pillanatnyi fogyasztásmérő Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinek mi a tapasztalata, fogyi mérővel kapcsolatban.
Nagyon ritkán mutat 0-át a pillanatnyi fogyi mérő.
De ma azt tapasztaltam, hogy leállított motorral gurultam vagy
két percig, és a pillanatnyi fogyasztásmérő azt mutatta,
hogy a fogyasztás 8 liter ami decinként csökkent, de nem
mutatott 0-át álló motor mellett sem.
Mitől lehet ez?
Gábor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 14. Kedd, 22:24    Hozzászólás témája: Re: fogyasztásmérő Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor írta:
Mitől lehet ez?
Gábor

Benzines vagy dízel? Leállítás után gurultál, vagy álló helyzetből?

Egyébként hihetetlen lomha a fogyimérő... az off-osban rögtön mutatja, ha elveszem a gázról a lábam... ennél + csak szép lassan megy lefelé Sokkolt Zavart
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 14. Kedd, 23:50    Hozzászólás témája: Re: fogyasztásmérő Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor írta:
... hogy leállított motorral gurultam vagy
Gábor

Bátor ember vagy, hogy leállított motor mellett gurulsz (se fék-, se kormány rásegítő...S?r? vagy nagyon szomor? )
Egyébként nem értem, hogy miért izgatja az embereket a pillanatnyi fogy.mérés. Én az átlag fogyaszást sem nézegetem sűrűn, nem nullázom le minden tankolásnál. Az éves átlgot néztem, az reálisabb képet ad, mint a kis szakaszok (és attól nem fogyaszt kevesebbet, hogy mindíg azt ellenőrzöm Kacsint? )
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 16:49    Hozzászólás témája: Re: fogyasztásmérő Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor írta:
Mitől lehet ez?
Gábor

Ez talán azért is lehet mert az elmult pár másodperc alapján számolja a pillanatnyi fogyasztást! Azt tudom , hogy az enyim alapjáraton 1,2-1,6 litert mutat ( 1,6 l 8V ) ennél kissebb számot még én sem láttam , igaz nem kockáztatom meg a motor nélküli gurulást!!
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokkolt

Nekem alapjáraton két vizszintes vonalat mutat...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

20km/h ora alatt nem mutatt pillanatny fogyi mérö,egyébként nekem már soxor mutatot 0-t
motorfék üzemben rendszerint nullát mutat.
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alapjáraton(üresbe lökött váltoval) egyébként többet eszik kb0.8l/100km,mert a segédberendezések fogyasszák az energiát.de motorfékkor a gurulo kerekek forgatják a motort,s igy a nincs üza fogyasztás....
Sjanka
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 18:10    Hozzászólás témája: Re: fogyasztásmérő Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor írta:
" leállított motorral gurultam vagy
Mitől lehet ez?
Gábor

Nem értem!
Leállított motorral az FC csak a dátumot vagy gyári rádió esetén a rádiót mutatja! Vagy nem?

Sjanka
Kangoo
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a téma engem is izgat, mert egy másik fórumon olyat olvastam, hogy le kellene mennie nullára a "pillanatnyi" fogyasztásnak gyorsan...
Ehhez képest nekem motorfék üzemben csak rendkívül lassan (kb egy perc) gurulás után sikerült lemennie nullára az Őrségben dombról lefelé. Majdnem elfogyott a domb a végére... Nagyon boldog
Ennyire lassan azért túlzás számolni szerintem a fogyasztást!

"Nekem alapjáraton két vizszintes vonalat mutat..."

Alapjáraton akkor mutat két vonalat, ha áll vagy lassan megy a verda.
Ha üresben gurulsz (ami nem ajánlott) járó motorral, akkor az alapjárati fogyit mutatja. (Ha tréfa volt, akkor bocs!)
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
Sokkolt

Nekem alapjáraton két vizszintes vonalat mutat...

Ha áll az autó. Gábor gondolom a guruló, üresbe rakott módzatra értette az 1,2-1,6 l-t
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem próbálom ki, hogy hegynek lefelé gyújtás nélkül megáll-e... még a fogyasztásért sem... Kacsint?

Erre szokták mondani, hogy a rendeltetés-szerűtől eltérő használat K?rd Felki?lt

Dízelnél példul nem biztos, hogy megköszöni az adagoló... Zavart
Vissza az elejére
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem pillanatnyi fogyit csak 30 km/h fölött mutat, de erre azt mondta mindenki hogy ez a "normális". A fontosságát én sem érzem. Egy tesztben olvastam és egyet is értek vele: Arra nagyon jó, hogy a párod folyamatosan kommentálja, hogy épp mit lát és ha véletlenül rálépsz a gázra, azonnal rád morduljon, hogy mi az a 14 liter amit mutat Mosoly

Na neee, erre nem vágyom.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Arra nagyon jó, hogy a párod folyamatosan kommentálja, hogy épp mit lát és ha véletlenül rálépsz a gázra, azonnal rád morduljon, hogy mi az a 14 liter amit mutat Mosoly

Na neee, erre nem vágyom.

Nevet? Nevet? Nevet?
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 15. Szerda, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még ha csak 14, de egy rendes kövér gáznál van az bőven 30 fölött is Nevet?

Egy régebbi 318-as BMW-men is volt egy pillanatnyi fogyasztás mérő mutató, ami úgy kifeszült egy padlógázas 3-asból előzéskor, hogy öröm volt nézni (ha jól emlékszem 50l volt a vége!). Viszont motorféknél szigorúan 0 volt.
Gabor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 16. Csütörtök, 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval az autóm 1.8 16V.
A téma amit felvetettem az számomra azért furcsa, mert
a régi autom (omega 2.5 V6) az mindíg nullát mutatott ha legalább volt 1700-as motorfordulat, és motorfék üzemben volt.
És 20 km altti sebességnél nem két vonalkát írt, hanem átváltott L/Órára.
És mielőtt valaki megszólna, hogy "ja persze német autó"
a régi lagunám is görvest tudott nullát mutatni, ha nem adtam gázt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 16. Csütörtök, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabor írta:
Szóval az autóm 1.8 16V.
A téma amit felvetettem az számomra azért furcsa, mert
a régi autom (omega 2.5 V6) az mindíg nullát mutatott ha legalább volt 1700-as motorfordulat, és motorfék üzemben volt.
És 20 km altti sebességnél nem két vonalkát írt, hanem átváltott L/Órára.
És mielőtt valaki megszólna, hogy "ja persze német autó"
a régi lagunám is görvest tudott nullát mutatni, ha nem adtam gázt.

Az I-es Focus is úgy működik, mint az Omegád... a II-es Focusból + a C-Max-ból viszont már kihagyták...

Megint csak azt tudom mondani, hogy buta a Picasso kompija, mint a bot... ráadásul hazudik is Zavart Szomor?
Vissza az elejére
Gabor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 17. Péntek, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

h't akkor ezt kel szertni
Vissza az elejére
vricsi2
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2006. December 2. Szombat, 22:49    Hozzászólás témája: pillanat Hozzászólás az előzmény idézésével

az enyém is két vonalat mutat alapjáraton,vagy annak közelében.tény hogy baromi lassu a frissítés.én még nem tudtam kihozni a pillanatnyi fogyibol 22lityinél többet.
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 2. Szombat, 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezzel már én is játszottam Mosoly Nekem nem ment 20 fölé, de nem is volt igazán egy hosszú egyenes, ahol hosszan padlózni lehetett volna. Hát nem a legokosabb az agya, de legalább kihagytak pár km vezetéket (állítólag).
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 3. Vasárnap, 9:32    Hozzászólás témája: Re: pillanat Hozzászólás az előzmény idézésével

vricsi2 írta:
az enyém is két vonalat mutat alapjáraton,vagy annak közelében.tény hogy baromi lassu a frissítés.én még nem tudtam kihozni a pillanatnyi fogyibol 22lityinél többet.

Én nem is szeretnék! Nevet?
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2006. December 3. Vasárnap, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Ezzel már én is játszottam Mosoly Nekem nem ment 20 fölé, de nem is volt igazán egy hosszú egyenes, ahol hosszan padlózni lehetett volna. Hát nem a legokosabb az agya, de legalább kihagytak pár km vezetéket (állítólag).

kibizony,mert ennek már multiplexelt az elektronikája,ezért van gáz,ha valami elromlik... ?rd?g
mikafutar
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Március 26. Szombat, 22:53    Hozzászólás témája: Pillanatnyi fogyasztasmero eltunt... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Par napja lettem tulajdonosa egy csodaszep, jobbkormanyos (SX, 2001,1.8, 16V) Picnek. Mindjart regisztraltam is nalatok es nyitottam egy uj temat, mert van egy kis gondom. (nagyobb sose legyen) Masnap viszont hiaba kerestem, eltunt az oldalrol. Nem ertem miert.
Most megprobalom ujra, itt.
Akkumlator csere utan eltunt a muszerfalrol a pill. fogy. mero, a helyen azota csak a datumot mutatja. Egyszeruen nem tudok rajonni, hogyan tudom visszavarazsolni. Persze, tudom, teljesen felesleges figyelni..., de azert nagyon remelem, hogy valaki tud tanacsot adni.
Elore is koszonom.

mikafutar
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2011. Március 27. Vasárnap, 7:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv a csapatban! Az én gépem 2005-s, nekem az ablaktörlő kar végén lévő nyomógombbal lehet állítani a fedélzetiszámgép kijelzőjén lévő kiírásokat.
Vissza az elejére
rozi1950
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2011. Március 28. Hétfő, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jancsi írta:
Üdv a csapatban! Az én gépem 2005-s, nekem az ablaktörlő kar végén lévő nyomógombbal lehet állítani a fedélzetiszámgép kijelzőjén lévő kiírásokat.

Így van Felki?lt
Nyomkodásra vált
dátum
napi km
átlag sebesség
átlag fogyasztás
pillanatnyi fogyasztás
...........
mikafutar
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Március 28. Hétfő, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valami bonyolultabbra szamitottam, erre nem...
Koszonom a segitseget!!!!

Meg biztos lesz kerdesem...
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011. Március 28. Hétfő, 18:34    Hozzászólás témája: Re: Pillanatnyi fogyasztasmero eltunt... Hozzászólás az előzmény idézésével

mikafutar írta:
Mindjart regisztraltam is nalatok es nyitottam egy uj temat,

Új regisztrált nem nyithat témát. Így max. a Te gépeden látszott úgy , hogy sikerült új témát létrehoznod. Tessék használni a keresőt és nem egyből új témát nyitni!! ?rd?g ?rd?g
mikafutar
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Április 25. Hétfő, 9:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megertettem Fonok! Zavarban lev?
Vissza az elejére
fenyo1
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2011. Április 25. Hétfő, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:

Kilométernyi vezetékeket repülőgépekbe szoktak beépíteni, nem egy utcai autóba!
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011. Április 25. Hétfő, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fenyo1 írta:
Kilométernyi vezetékeket ...
Egy 2006-os h.sz-ra reagáltál, amit egy nagyon régóta nem aktív tagunk írt Kacsint?
hukattil
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Június 12. Vasárnap, 7:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! A Picassom(2.0 hdi) a megvásárlása óta nem mutatja a pillanatnyi fogyit ( 0,0)és a tankban lévő üzemanyaggal megtehető távolságot(------), viszont az átlagot igen.Nem olyan nagy tragédia , de csak jó lenne, ha mutatná.A motor térben szemben a bal oldalon hátul a doblemezre szerelve van henger alaku valami elektromosan bekötve és onnan ágazik el egy szabad csatlakozó aminek nem találtam aljzatot, lehet hogy ezt kéne valahova bedugni?
Kulos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2011. Június 12. Vasárnap, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
Egy 2006-os h.sz-ra reagáltál, amit egy nagyon régóta nem aktív tagunk írt Kacsint?

A nagyon regi es nem aktiv tagoknak a regisztraciojat NEM LEHET torolni K?rd Zavarban lev? Forg? szemek[nem terhelne a rendszert]
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2011. Június 12. Vasárnap, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért, terheli a rendszert?
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2011. Június 13. Hétfő, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hukattil írta:
Üdv! A Picassom(2.0 hdi) a megvásárlása óta nem mutatja a pillanatnyi fogyit ( 0,0)és a tankban lévő üzemanyaggal megtehető távolságot(------), viszont az átlagot igen.Nem olyan nagy tragédia , de csak jó lenne, ha mutatná.A motor térben szemben a bal oldalon hátul a doblemezre szerelve van henger alaku valami elektromosan bekötve és onnan ágazik el egy szabad csatlakozó aminek nem találtam aljzatot, lehet hogy ezt kéne valahova bedugni?

Üdv!

Akad olyan hogy van szabad csatlakozó gyárilag; a hiányos adatok érdekesek. Nullázva sem megy, ill az üa szintet helyesen jeleníti meg?
hukattil
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Június 19. Vasárnap, 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Az üzemanyag szint jelző meglehetősen pontos, viszont az átlag fogy. mérő kb. 0,6 lityivel kevesebbet mutat. Ez többször mért rátöltéssel állapítottam meg. Gyanús volt,hogy nyáron 5,1-et mutat télen pedig 6,1 az átlag(hideg indítással 12 km fele elkerülő fele város.).Szerintem még így is elég baráti a fogyasztás.
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2011. Június 20. Hétfő, 20:50    Hozzászólás témája: Re: pillanat Hozzászólás az előzmény idézésével

vricsi2 írta:

Egyébként nekem mutat nullát is (hosszabb motorfékezés után), és 30 liter fölött csak két vonalat mutat megint Nevet?
xsara001
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. November 1. Kedd, 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello sziasztok! Érdeklődnek hátha valaki tudja a megoldást a pillanatnyi fogyasztasmerovel kapcsolatba. Szoval idén majusban vasaroltam Nemetorszagban az autot 1.8 16v Xsara Picasso.Nem jelzi a kijelzo a fogyasztast,s hiaba a kar végi gomb,nem reagal semmire. Radiot,datumot jelez,de a fogyasztast nem. Le lenne butitva a kompija?
Kollegam most vett H astrat es abba is le van butitva.
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. November 2. Szerda, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xsara001 írta:
Hello sziasztok! Érdeklődnek hátha valaki tudja a megoldást a pillanatnyi fogyasztasmerovel kapcsolatba. Szoval idén majusban vasaroltam Nemetorszagban az autot 1.8 16v Xsara Picasso.Nem jelzi a kijelzo a fogyasztast,s hiaba a kar végi gomb,nem reagal semmire. Radiot,datumot jelez,de a fogyasztast nem. Le lenne butitva a kompija?
Kollegam most vett H astrat es abba is le van butitva.

Szia! Évjárat?
Gyári rádió van benne?
Az akksisarut vedd le 10 percre.

Ha nem megy erőltesd! Ha eltörik akkor úgyis rossz volt! Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
xsara001
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. November 2. Szerda, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello szia!

2003as évjárat, és igen a gyári cd lejátszó van benne.
Ha leveszem az aksirol a sarut,elvileg utána működnie kéne?
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. November 2. Szerda, 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xsara001 írta:
Hello szia!

2003as évjárat, és igen a gyári cd lejátszó van benne.
Ha leveszem az aksirol a sarut,elvileg utána működnie kéne?

Szerintem igen, bár elfelejti a csatornákat és az autómata ablakfelhúzást a bal oldalon.

Ha nem megy erőltesd! Ha eltörik akkor úgyis rossz volt! Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Mugen81
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. December 2. Péntek, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
1.6 benzin pic nem mutatja hogy hány km-et mehetek még tankolásig csak 4 vonalat!
Eddig tökéletesen müködött!
Lehet hogy olyam kevés benzin van benne hogy nem tudja kijelezni?
Benzinszint egy vonal + sárgalámpa!
Vissza az elejére
Snow73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. December 2. Péntek, 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mugen81 írta:
Sziasztok!
1.6 benzin pic nem mutatja hogy hány km-et mehetek még tankolásig csak 4 vonalat!
Eddig tökéletesen müködött!
Lehet hogy olyam kevés benzin van benne hogy nem tudja kijelezni?
Benzinszint egy vonal + sárgalámpa!
Ilyenkor már ajánlatos tankolni!!!Felszedheti a piszkot a tank aljáról!Az ?rd?g nem alszik!!!!
GRACEIKE
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Január 7. Hétfő, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, remélem jó helyen érdeklődök. Nekem problémám van a fogyasztással. Pályán használom az autót és kb 9 liter a fogyasztás ez a valóság és a gépi adat is. 700 km 58 l gázolaj kb 5.5 h. Átlag sebesség kb 140-150 km/h autóban 1 személy volt és pár kg csomag. Kérdésem az hogy ezen lehet csökkenteni vagy tudjak rá. Nehéz a lábam fizessek érte. Esetleg intő jel, hogy valami nem jó odabent, nem tökéletes az égés, ezért magas a fogyasztás. Ezt diagnosztikával ki lehet szűrni, mérni. Van aki tud segíteni, vagy találkozott hasonló problémával és van infója. Autó 2007 Xsara Picasso 1.6 HDI 109 lóerő.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban