Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5293

Utolsó 5 Tagunk
 01:Mar 13, 2019veszpremi133
 02:Mar 18, 2019Villam79
 03:Mar 15, 2019Humida
 04:Mar 10, 2019mrfi861213
 05:Mar 08, 2019zsgabesz987

Látogatók

Vendégek (100%)

13

01: 216.244.66.XXX  02: 31.184.238.XX  03: 185.244.216.XX  04: 167.86.79.XXX  05: 95.216.11.XXX  06: 69.197.177.XX  07: 89.22.179.XX  08: 54.166.133.XX  09: 144.76.119.XXX  10: 45.61.187.XX  11: 66.249.64.XXX  12: 95.216.20.XX  13: 66.249.64.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

13

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

732

· Tegnap

4031

· Összesen ·
72632592

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

661

· Naponta

14,183

· Havonta

432,337

· Évente

5,188,042

Szerver idő
 · idő

04:03:26

· Dátum

20/03/19

· Időzóna

GMT + 1

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Mindent a C4 Picassoról
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Mindent a C4 Picassoról
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindent a C4 Picassoról
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
axelk
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Augusztus 15. Hétfő, 17:57    Hozzászólás témája: C4 Picasso 1,6 Vti Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
új tag vagyok nálatok.Szlovákiában lakom,egy éve ,hogy picassónk van BENZIN-es.Valahogy a választáskor kihagytam a dízeles modelleket,túl sok volt náluk a km.Utánna néztem valódi a km.Ja 2010 évi gyártás.Ami baj volt az a klíma vezérlö modul,az lett kicserélve.Persze akcsi is kipurcant eredeti még ami elment.Beázott az elsö kerék mögött az elvezetö csatorna volt beragadva kosztól.
Remélem valaki megosztja az élményét velem.
sziasztok Sándor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Augusztus 15. Hétfő, 19:24    Hozzászólás témája: Re: C4 Picasso 1,6 Vti Hozzászólás az előzmény idézésével

axelk írta:
Sziasztok
új tag vagyok nálatok.Szlovákiában lakom,egy éve ,hogy picassónk van BENZIN-es.Valahogy a választáskor kihagytam a dízeles modelleket,túl sok volt náluk a km.Utánna néztem valódi a km.Ja 2010 évi gyártás.Ami baj volt az a klíma vezérlö modul,az lett kicserélve.Persze akcsi is kipurcant eredeti még ami elment.Beázott az elsö kerék mögött az elvezetö csatorna volt beragadva kosztól.
Remélem valaki megosztja az élményét velem.
sziasztok Sándor

Üdv a klubban!

Ha nem megy erőltesd! Ha eltörik akkor úgyis rossz volt! Mosoly
Vissza az elejére
Somi1
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Augusztus 26. Péntek, 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Érdeklödnék hogy a c4 picasso exclusive felszereltségéthol tudom megnézni? Mi az alap és mi a z extra? Köszönöm a segítséget .
ÜdvZsolt
Somi1
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Szeptember 30. Péntek, 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
véleményt szeretnék kérni tőletek erre az autóra
http://www.hasznaltauto.hu/auto/citroen/c4_picasso/citroen_c4_picasso_1.6_hdi_exclusive_fap_navi_pdc_v.horog-10627649 kormányon kopás nyom és szerintem nem exclusive.
Üdv Zsolt
Kulos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 4. Kedd, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somi1 írta:
Sziasztok!
http://www.hasznaltauto.hu/auto/citroen/c4_picasso/citroen_c4_picasso_1.6_hdi_exclusive_fap_navi_pdc_v.horog-10627649 kormányon kopás nyom és szerintem nem exclusive.
Üdv Zsolt

Szerintem nézesd át a Fábiánnál, annyit megér... Laza
bubusi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 6. Csütörtök, 8:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Somi1 írta:
Sziasztok!
Üdv Zsolt

Szia, nem Exlusiv az biztos, de a kijező és a rádió a drágább. Nekem is kb 160e Km van és a kormányon kopás is van, pedig nem hodok gyűrűt se. Az ülésben a szivacs szinte mindegyikben eltörik. A lökhárító néhány sarok eleme nálam festett pedig csak Collection felszereltségű . Az exlusive on van felirat is bőven crom lécek mások az ülések is meg a fejtámla szélesebb.
Remélem vmit segítettem!
Somi1
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 6. Csütörtök, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bubusi írta:
Somi1 írta:
Sziasztok!
Üdv Zsolt

Szia, nem Exlusiv az biztos, de a kijező és a rádió a drágább. Nekem is kb 160e Km van és a kormányon kopás is van, pedig nem hodok gyűrűt se. Az ülésben a szivacs szinte mindegyikben eltörik. A lökhárító néhány sarok eleme nálam festett pedig csak Collection felszereltségű . Az exlusive on van felirat is bőven crom lécek mások az ülések is meg a fejtámla szélesebb.
Remélem vmit segítettem!

Köszönöm a választ segítettél sokat most akarom lecserélni a xsara picassom c4 re csak nekem igy még nagyon káosz minden exclusive collection stb ez igy az úgy felszerelt . Most exclusive ami van
Üdv Zsolt
Somi1
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 6. Csütörtök, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bubusi írta:
Somi1 írta:
Sziasztok!
Üdv Zsolt

Remélem vmit segítettem!

Köszönöm a választ segítettél sokat most akarom lecserélni a xsara picassom c4 re csak nekem igy még nagyon káosz minden exclusive collection stb ez igy az úgy felszerelt . Most exclusive ami van
Üdv Zsolt
Somi1
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 7. Péntek, 3:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bubusi írta:
Somi1 írta:
Sziasztok!
Üdv Zsolt

Remélem vmit segítettem!

Üdv Zsolt
bubusi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 7. Péntek, 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy gondolom a Collection is minden jóval kényeztet, ha vami hiányzik az a tolató radar, de az is inkább a család többi tagjának. Ha lehet akkor machanikus vátósat válassz, vagy automatát. A robot váltó nem túl népszerű. ?tlet
Somi1
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 7. Péntek, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bubusi írta:
Úgy gondolom a Collection is minden jóval kényeztet, ha vami hiányzik az a tolató radar, de az is inkább a család többi tagjának. Ha lehet akkor machanikus vátósat válassz, vagy automatát. A robot váltó nem túl népszerű. ?tlet

Robot váltót hogy jelölik ill az automatát mi a gyári neve? Mire érdemes még figyelni ?
macsongor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 11. Kedd, 12:37    Hozzászólás témája: Váltani? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni! Jelenleg egy 1,8-as benzines Xsara Picassot hajtok, de már kezd kicsinek bizonyulni, ezért a váltáson töröm a fejem. A C4 Grand Pic nekem kifejezetten tetszik. Kb 2 milliót szánok a cserére, csak azt nem tudom melyikre? 1,6, 2,0 diesel, vagy ebből is benzinest? Mik a jellemzően előforduló hibák, milyen rejtett okosságot kell megnézni, ha használtan veszek C4 Picassot? Esetleg itt a közösségben akad egy jól karbantartott eladó példány?

Előre is köszi a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Disque
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 11. Kedd, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Nekem 1.6-os eHDI van (start/stopos) MCP (robotizált) váltóval.
Ha nem zavar, hogy nem egy gyorsulási bajnok az autó, szerintem simán vállalható ez a motor is, cserébe 6,5l az átlagfogyasztásom, 70%-ban városi felhasználás mellett.
A csomagtere hatalmas, de ha felnyitom a hátsó 2 ülést is, akkor viszont ebből semmi nem marad, bár hosszú távra azért felnőttet nem ültetnék leghátra. Ledöntve viszont a 2. sort is, nincs az a cucc ami ne férne bele.
A második sor ülései teljes értékűek, felnőttnek is kényelmes szerintem, bár hátul még nem utaztam Mosoly
Nézni kb azt érdemes, amit a többi autónál is, nem tudok extra hibalehetőségekről.
Az MCP váltótól én is féltem, de teljesen jól működik, igaz lehet érezni amikor vált, de szerintem nem zavaró, egy kipróbálást lehet megérne.
De szerintem aki ilyet vesz az családi autónak veszi, nem versenyzésre.
Ha navisat veszel a térkép frissíthető, de amelyik sd kártyás ott le kell mondani a bluetoot-os és az USB-s zenelejátszásról, bár ez virtuális cd tárral megoldható. Aux bemenet van.
Vissza az elejére
macsongor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 12. Szerda, 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Disque írta:
Szia!

Nekem 1.6-os eHDI van (start/stopos) MCP (robotizált) váltóval.
Ha nem zavar, hogy nem egy gyorsulási bajnok az autó, szerintem simán vállalható ez a motor is, cserébe 6,5l az átlagfogyasztásom, 70%-ban városi felhasználás mellett.
A csomagtere hatalmas, de ha felnyitom a hátsó 2 ülést is, akkor viszont....

Köszi! Újonnan vagy használtan vásároltad? Kicsit félek a használttól, de újra meg nincs keret. Ami belefér, az úgy 7 évestől az öregebb felé. Van pár a hahun, amivel szemezek kereskedőnél és magánszemélynél is. Magát a típust ismerem valamennyire, van a családban egy 1.6 Diesel MCP-vel 2008-ból, azzal egy komolyabb gond (turbó) volt. Amúgy megy, teszi a dolgát. Sokan mondják, hogy rövid távra nem éri meg a diesel. Én napi kb 35 km-t megyek, 25 főút, a többi város. Reggel garázsból indulok, de nap közben nem jut fedél az autónak.

A sima automata váltónak milyen a híre?
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 12. Szerda, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macsongor írta:

Az Mcp nem sima automata.

Vissza az elejére
macsongor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 12. Szerda, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
macsongor írta:

Az Mcp nem sima automata.

Igen tudom, ahogy írtam, azt valamennyire ismerem és tetszik is. Mosoly Én a hagyományos automatával kapcsolatban vagyok kíváncsi tapasztalatokra.
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Október 13. Csütörtök, 3:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, valamit félreértettem.
Veszprémben a csatári kereszteződésben van most egy eladó.

Vissza az elejére
macsongor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 13. Csütörtök, 5:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
Bocs, valamit félreértettem.
Veszprémben a csatári kereszteződésben van most egy eladó.

Köszi, már megnéztem. Azt leszámítva, hogy a képeken látható felnit felárért adják, a középső sorban az egyik ülés meg van olvadva Sokkolt és a két kihajthatóból az egyik el van törve egészen jó állapotban van.
Vissza az elejére
Disque
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 13. Csütörtök, 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

macsongor írta:

Köszi! Újonnan vagy használtan vásároltad? Kicsit félek a használttól, de újra meg nincs keret. Ami belefér, az úgy 7 évestől az öregebb felé. Van pár a hahun, amivel szemezek kereskedőnél és magánszemélynél is. Magát a típust ismerem valamennyire, van a családban egy 1.6 Diesel MCP-vel 2008-ból, azzal egy komolyabb gond (turbó) volt. Amúgy megy, teszi a dolgát. Sokan mondják, hogy rövid távra nem éri meg a diesel. Én napi kb 35 km-t megyek, 25 főút, a többi város. Reggel garázsból indulok, de nap közben nem jut fedél az autónak.

Használtan vettem 3 évesen 2 éve. Ha ismered a típust akkor sokat nemigen tudunk hozzátenni. Amikor én vettem benzines szinte nem is volt, olyan amilyet meg én szerettem volna pláne nem, nem tudom most mekkora a felhozatal.
Vissza az elejére
lzsolt75
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. December 29. Csütörtök, 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egy C4 Grand Picassóra váltáson gondolkozunk. Sok kérdés felmerült bennünk. Nagyon kaotikusnak tűnnek a felszereltségi fokozat megnevezések, vagy legalábbis a kereskedők lehet, hogy magasabbat írnak, mint ami a valóság. Hol lehet utánanézni, hogy melyik megnevezés (Tendence, Exclusive) mit is takar?
Voltunk megnézni egy autót, és a műszerfal tetején a szélvédő alatti két tároló rekesz fel volt púposodva. Ez valóban típushiba? A panoráma ablak, alakemelők meghibásodása mennyire jellemző? Mire kell figyelni vásárláakor? (1.6HDi a kiszemelt motor, kézi váltóval)
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2016. December 29. Csütörtök, 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lzsolt75 írta:
Sziasztok!
Egy C4 Grand Picassóra váltáson gondolkozunk. Sok kérdés felmerült bennünk. Nagyon kaotikusnak tűnnek a felszereltségi fokozat megnevezések, vagy legalábbis a kereskedők lehet, hogy magasabbat írnak, mint ami a valóság. Hol lehet utánanézni, hogy melyik megnevezés (Tendence, Exclusive) mit is takar?
Voltunk megnézni egy autót, és a műszerfal tetején a szélvédő alatti két tároló rekesz fel volt púposodva. Ez valóban típushiba? A panoráma ablak, alakemelők meghibásodása mennyire jellemző? Mire kell figyelni vásárláakor? (1.6HDi a kiszemelt motor, kézi váltóval)

Most még működik, mentsd le, ez már a széria vége felé (2011-2013) volt: link
Collection erős közepes felszereltség volt, de mindegy mi a neve, 10 hirdetőből 8 rosszul írja ki.
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. December 30. Péntek, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lzsolt75 írta:
Sziasztok!

Facebook-on van C4pic csoport ott sok mindent megtudhatsz. egyébként az mcp6 váltóra, a kettős tömegű lendkerékre, a FAP-ra , és a hidros hátsó felfüggesztésre panaszkodnak.

Vissza az elejére
lzsolt75
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. December 30. Péntek, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:

Facebook-on van C4pic csoport ott sok mindent megtudhatsz. egyébként az mcp6 váltóra, a kettős tömegű lendkerékre, a FAP-ra , és a hidros hátsó felfüggesztésre panaszkodnak.

Majd rákeresek a csoportra, bár én kicsit idegenkedek a facebooktól Mosoly
Az mcp6-tól én is tartok, szerelőm azt mondta, hogy annyi a baj vele, hogy a robot lámpánál is folyamatosan nyomja a kuplungot, nem rakja üresbe. A kuplung csere is kicsit drágább, mint a manuálisnak. Kettős tömegű lendkerék már "sajnos" minden modrnebb autóban van, ha jól tudom már az újabb benzinesekben is. A gondom az, hogy jóval drágább a cseréje, és hogy egyáltalán cserélni kell. A FAP megint a modernebb autók nyűgje, és a tisztább levegőnk "záloga". Totalcaron volt egy cikk, kb 150e km az élettartamuk, utána vagy kiüttetés, vagy tisztítás de inkább csere segít rajta. Elég húzós az ára. Hidrós hátsó futómű az csak a legfullosabb felszereltségben van, ha jól tudom.
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2016. December 30. Péntek, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nem rakják üresbe - és átlag felhasználó nem rakja, sőt, manuális váltós autósnál is a mögötte lévők retináját akarja kiégetni a pirosnál sötétben - akkor árt csak a kuplungnak, egyébként az MCP6 sem egy bonyolult dolog.
FAP-ra mechanikai tisztítás van, több cég szakosodott erre, utána a csere.

Sokan kiüttetik, kivágatják fele összegért amennyiért új részecskeszűrőt (utángyártott) rakhatnának fel. Nem részletezem mit tennék velük...

Igen, csak az Exclusive kapott hátul légrugót, ez szokott 6-7 év/200e km környékén elfáradni, egy 80 ropi körüli tétel a cseréje.
Papzi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Április 14. Péntek, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tiszteletem a boldog C4-es tulajdonosoknak!
2 hete lecseréltem a latchetimet egy 2015-ös C4 picassora.
Az első szerelésemen túlvagyok, utólag beépített kihangosító bekötését változtattam a két 12v-os kábel átcserélésével.
A kérdésem az lenne, hogy a kalaptartót át lehet változtatni rolósra?
Vissza az elejére
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2017. Április 19. Szerda, 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem lehet, az csak a Grandhoz van.
Miért szereted jobban a rolóst, ezt nem kell állandóan kiakasztani és vissza minden egyes csomagtérnyitásnál... Hapedig útba van, beállítod a hátsó ülések mögé (legalábbis Xsara Picassonál úgy is lehet rögzíteni).

Hivatalosan:
A kalaptartót kétféleképpen tárolhatja:
- vagy az első ülés mögé állítva,
- vagy a csomagtartó aljára fektetve (gondolom alulra link)
TommyGunR
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Február 13. Szerda, 10:08    Hozzászólás témája: Ködlámpa keret Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nemrég cseréltük Xsara Picassonkat egy C4 Grand Picasso II-re 2014-es az első széria az új C4 Picassokból.
A ködlámpa kerete törött s kicsi hiányzik is belőle csak gyárit találtam 14eFtért. Megmutatnám egy műanyagosnak. Gondoltam lepattintom a leírás szerint, félig sikerült is és egyben rájöttem miért tört el. Az orr rész felől nem enged. Leírás alapján csak le kell pattintani, de elől nagyon fog. Nem akartam nagyon feszegetni, nehogy kárt okozzak.
Nem tudjátok véletlenül hogy merre lehet kipattintani oldalra mint a kerékhez közelebbi részét vagy előre? Esetleg van egy robbantott képetek róla amin látszik merre állnak a fülek rajta?
Köszi!
Vissza az elejére
bubusi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2019. Február 14. Csütörtök, 10:59    Hozzászólás témája: Re: Ködlámpa keret Hozzászólás az előzmény idézésével

TommyGunR írta:
Sziasztok! Az orr rész felől nem enged. Leírás alapján csak le kell pattintani, de elől nagyon fog. Nem akartam nagyon feszegetni, nehogy kárt okozzak.
Nem tudjátok véletlenül hogy merre lehet kipattintani oldalra mint a kerékhez közelebbi részét vagy előre? Esetleg van egy robbantott képetek róla amin látszik merre állnak a fülek rajta?
Köszi!

Szia Az enyém ugyan C4 P egyes de annak is, hasonlóan, egy vékony pengéjű széles csavarhúzó segítségével jön le előre . Elég szívós anyag. Izzó cseréhez már szedtem le. ?tlet
TommyGunR
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Február 14. Csütörtök, 21:24    Hozzászólás témája: Re: Ködlámpa keret Hozzászólás az előzmény idézésével

bubusi írta:
TommyGunR írta:
Sziasztok! Az orr rész felől nem enged. Leírás alapján csak le kell pattintani, de elől nagyon fog. Nem akartam nagyon feszegetni, nehogy kárt okozzak.
Köszi!

Szia Az enyém ugyan C4 P egyes de annak is, hasonlóan, egy vékony pengéjű széles csavarhúzó segítségével jön le előre . Elég szívós anyag. Izzó cseréhez már szedtem le. ?tlet

Köszönöm! Hétvégén megpróbálom leszedni.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mindent a C4 Picassoról Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban