Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5342

Utolsó 5 Tagunk
 01:Aug 22, 2019Kenderice
 02:Aug 22, 2019Bezolee
 03:Aug 22, 2019bepe79
 04:Aug 15, 2019Elektrikman
 05:Aug 07, 2019barathsag

Látogatók

Vendégek (100%)

8

01: 216.244.66.XXX  02: 66.249.64.XXX  03: 94.25.168.XXX  04: 66.249.64.XXX  05: 66.249.64.XXX  06: 18.232.124.XX  07: 66.249.64.XXX  08: 176.110.134.X

Tagok (0%)

0

Összesen online

8

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

409

· Tegnap

7410

· Összesen ·
73787186

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

649

· Naponta

14,409

· Havonta

439,209

· Évente

5,270,513

Szerver idő
 · idő

02:00:52

· Dátum

24/08/19

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Tükör
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Tükör
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2015. Január 28. Szerda, 14:17    Hozzászólás témája: Re: Tükör fűtés - bal oldal Hozzászólás az előzmény idézésével

xx610 írta:
MC_Pite írta:
Viszont nagyon hálás lennék ha dokumentálnád a tükör szétszedését, ha már úgyis szét kell kapni hogy kimegy-e a delej. (Szét kéne szednem a tükröket, de nem jöttem még rá hogy hogy Zavarban lev? )

Ugyanezen topikban a 2011. Február 6-i hozzászólásomban leírtam nagyjából a tükör szétszedésének mikéntjét. A fotóalbumomban képeket is találsz róla.
Hátha tudtam segíteni. Nagyon boldog

xx610

Ez az, köszönöm! Mosoly

OFF: Pedro0000: Olyasmit, mint a linken. Kilépőfény (ez a kevésbé fontos része) ami tolatáskor is világítani fog, így a visszapillantóban végre nem a vak sötét látom majd az autó mellett tolatáskor.
Ha nagyon bele lendülnék (nem hiszem) azt a két ledet és foglalatot amit eedetileg kilépfénynek vettem még anno, a csomagtérajtóba rakom be, hogy legyen egy kicsivel több (helyről) fény ha pakolok a csomiban.

Szerk: A képeket elnézve a Pic tükör belsejéről, kezdek aggódni hogy hol fog elférni hasonlóan nagy rész bent a tükörben, remélem a nem motorosan behajlónál több hely lesz azért: link
PPGergo
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2015. Január 28. Szerda, 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En nem a tukrot baszkuralnam, hanem az indexet. 1000 penz egy foglalat, ha megfelelo iranyba rakod be a ledet, akkor tolatasnal csak hatrafele ad fenyt, a bura miatt kelloen iranyitottat. Raadasnak ha elrontod, olcsobb egy uj komplett, mint tukorhazat cserelni.
mcworry
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Máj 20. Szerda, 22:24    Hozzászólás témája: tükör tető Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban, honnan tudnék beszerezni 2007-es xsara picassóhoz bal oldali, fekete színű tükör fedelet ? Esetleg lenne valakinek elfekvőben ? Köszönöm.
andrew911
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Máj 21. Csütörtök, 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valami ilyesmi?

https://zsu.hu/webaruhaz/htmls/autotipus__CITROEN_s73___XSARA+__XSARA+PICASSO+%28N68%29_s41_1999|12_s13___19008/Karossz%C3%A9riaelemek_s63___Visszapillant%C3%B3+t%C3%BCkr%C3%B6k_s59___K%C3%BCls%C5%91+visszapillant%C3%B3_s60___.Mind._s74_?gyakori=I&cikkkod=VTK+305-0014-2+*IH

De van a Báridnál is 1451-ért kedvezmény nélkül.
mcworry
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Máj 21. Csütörtök, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi. Megnéztem a linket, beszéltem is velük, de az új 5e feletti áron lett volna. Viszont találtam egy oldalt, picassobonto.hu, ahol nagyon korrektek voltak, valószínűleg Tőlük szerzem be. Ajánlom másoknak is !
JamesMiller
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Máj 22. Péntek, 8:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mcworry írta:
Köszi. Megnéztem a linket, beszéltem is velük, de az új 5e feletti áron lett volna. Viszont találtam egy oldalt, picassobonto.hu, ahol nagyon korrektek voltak, valószínűleg Tőlük szerzem be. Ajánlom másoknak is !

CTRL+D'd, köszi! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
JamesMiller
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Máj 30. Szombat, 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A belső tükör szerelhető valahogyan? Magát a tükröt tartó legutolsó csuklón vettem észre, hogy ragasztva volt és mostanság elkezdett mállani. Cserélném, amíg nem késő. Szóval pont a belső tükör háza mögötti első csuklós idom lett ragasztva.

Csak az egész tükör cserélhető? Esetleg idomonként? Ha csak az egész, akkor annak mi a trükkje? Ragasztani kell az egészet a szélvédőre vagy a szélvédőre eleve ragaszva van valami és csak arra van pattintva a tükör?
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2015. Június 1. Hétfő, 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Simán ragasztani kell a szélvédőre, vannak diretk (nagyon) erős tükör/díszléc ragasztók.
Rajzot elnézve van egy VISSZAPILLANTÓ TALPAZAT, gondolom ezt ragasztjuk fel és erre kell felpattintani/csúsztatni a látható talpat.
Valószínű a tükör egyben lesz, mert a gömbcsukló nem szétszedhető.
JamesMiller
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Június 1. Hétfő, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

MC_Pite írta:
Rajzot elnézve van egy VISSZAPILLANTÓ TALPAZAT, gondolom ezt ragasztjuk fel és erre kell felpattintani/csúsztatni a látható talpat.

Köszi.

Én igazából ezt az alkatrészt néztem, és itt nem látom a ragasztandó részt. [Látok] viszont valami csavarfélét, innen jött a remény, hogy talán le és felpattintós történet, nem kell ragasztani meg mókolni vele.
lejbi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Június 1. Hétfő, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

van egy fil elem felragasztva az ablakra, arra rögzíti ez a csavaros elem a tükröt. alulról fel (vagy fentről lefelé, mát nem emléxem) lehet levenni a konplett tükröt. Ha leesne, lötögne a helyén, az első képen lévő becsavarozott lemezen kell összenyomni.

Xsara picasso 1.6i 8v; ezüstmetál; 2004.01.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
OIL
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Július 19. Vasárnap, 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lecseréltem a jobbos türöt és a csere után nem tudom irányítani föl-le mi lehet a baj? Ez már a második tükör az első nem volt jó és utána keletkezett a hiba az eredeti tükörrel is. A bal oldalal nincs semmi gond.

Üdv.:
Gábor
Vissza az elejére
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2015. Július 19. Vasárnap, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esetleg a karosszéria és az ajtó között nem törhetett, szakadhatott el a vezetéke? Ki kellene mérni, odatalál-e az áram a tükörhöz... Kacsint?
bubusi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2015. Július 20. Hétfő, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OIL írta:
Sziasztok!

Lecseréltem a jobbos türöt és a csere után nem tudom irányítani föl-le mi lehet a baj? Ez már a második tükör az első nem volt jó és utána keletkezett a hiba az eredeti tükörrel is. A bal oldalal nincs semmi gond.

Üdv.:
Gábor

Szia, a biztosíték jó?
OIL
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Július 20. Hétfő, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a válaszokat!

Ma találtam egy kábelt ami el volt lapítva így azt elvágtam és összesodortam, de ezután se működött sajnos. Majd megnézetem a szerelővel. Biztosítékot már cseréltem.

Üdv.:
Gábor
Vissza az elejére
mrdoctor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Július 21. Kedd, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A két oldalsó tükröm csak egyszerre hajlandó mozogni állításkor... van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?
A szerelő megnézte a kapcsoló jól működik.

Előre is köszi!
Vissza az elejére
mrdoctor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Július 21. Kedd, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mrdoctor írta:
Sziasztok!

A két oldalsó tükröm csak egyszerre hajlandó mozogni állításkor... van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma?
A szerelő megnézte a kapcsoló jól működik.

Előre is köszi!

Ja elfelejtettem, 2005-ös 1,6 8V benzines excusive picassoról és elektromos állítású fűthető tükrökről van szó.
Vissza az elejére
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2015. Július 21. Kedd, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedig olyan mintha a választó gomb lenne rossz, mindkét helyre (jobb és a bal tükör kiválasztására) engedélyezést/feszültséget ad szerintem.
csiszi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Július 29. Szerda, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Nekem is ugyan az problémám mint mrdoctornak.Hiába választom ki
melyik tükröt állítsam mindkettőt mozgatja.Van vmi elektronikája vagy BSI vezérli közvetlen?
csiszi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Július 29. Szerda, 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Nekem is ugyan az problémám mint mrdoctornak.Hiába választom ki
melyik tükröt állítsam mindkettőt mozgatja.Van vmi elektronikája vagy BSI vezérli közvetlen?
mrdoctor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Augusztus 6. Csütörtök, 8:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megjavultak a tükrök! Mosoly A BSI-vel volt a gond...

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy a 2005 8v 1,6 benzinesnek (már a krómcsíkos) hol van az elöl a vontatókötél beakasztója?

Köszi!
Vissza az elejére
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2015. Augusztus 6. Csütörtök, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A ködlámpa takaró fekete műanyagborítás mögött.
mrdoctor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Augusztus 6. Csütörtök, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jancsi írta:
A ködlámpa takaró fekete műanyagborítás mögött.

Köszi szépen! Mosoly
Vissza az elejére
dizeles
Mindenek tudója
Mindenek tudója

HozzászólásElküldve: 2015. Augusztus 6. Csütörtök, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mrdoctor írta:
Sziasztok!

Köszi!

és mi volt a gond? és mi volt a megoldás?
mrdoctor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2015. Augusztus 7. Péntek, 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dizeles írta:
mrdoctor írta:
Sziasztok!

Köszi!

és mi volt a gond? és mi volt a megoldás?

Nem igazán értek hozzá... de azt mondták, hogy újra kellett forrasztani valamiket rajta...
Vissza az elejére
Petya217
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Január 10. Vasárnap, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Nemrég vettem egy 2005-ös 1,6 HDi-t. A tükrökkel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
1) a bal tükröm rakoncátlankodik. Az egy dolog, hogy az elektromos behajtás nem megy benne, csak a jobb oldaliban, ez nem zavarna annyira. Viszont a ház sem áll fixen. A menetszél képes beljebb hajtani. Nem sokkal, csak pont annyira, hogy a korábban beállított tükör már ne álljon jól. Van erre valami megoldás a cserén kívül? Valami itthoni barkács? Persze ami jól is néz ki, a nyelet áttekerni szigszalaggal meg társai nem annyira bejövős ötletek...

2) Nem biztos, hogy jól le tudom írni, de megpróbálom. A tükör állításánál az a gondom, hogy a négy irány nem igazán válik el egymástól. A jobb-bal irányba beleveszi a rendszer a fel-le irányt is, így inkább kicsit átlósan mozognak a tükrök a koordinátarendszerben, nem a képzeletbeli tengelyek mentén. (Remélem, érthetően írtam le). Ez normális, vagy sem? Ha nem, mi okozhatja?

Köszi előre is
Vissza az elejére
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Január 11. Hétfő, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem normális, hogy átlósan mozognak. Ugyan úgy elkülönítve kellene mozognia oldalirányba, mint fel-le.
Snow73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Február 20. Szombat, 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A külső tükrökön látok tükörfűtés logót,ezt lehet valahol kapcsolni vagy automatikusan működik vagy mi a szösz?
Kulos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2016. Február 20. Szombat, 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Snow73 írta:
Sziasztok!
A külső tükrökön látok tükörfűtés logót,ezt lehet valahol kapcsolni vagy automatikusan működik vagy mi a szösz?

Hátsó ablakfűtéssel együtt van! Laza
Snow73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Február 20. Szombat, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kulos írta:
Snow73 írta:
Sziasztok!

Hátsó ablakfűtéssel együtt van! Laza
Köszönöm!!!
Petya217
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 9. Hétfő, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kis segítséget kérnék: a bal oldali tükröm kicsit már leharcolt. A nyakánál, ahol behajlik, eléggé gyenge, pályán a menetszél kissé mindig behajtja, plusz a tükörlap is mozog a házban, azt már városi tempónál is lebegteti a szél. Szóval mindenképp csere a teljes tükör. Persze, hogy olcsó legyen az enyém az elektromosan behajthatós, fűthetős fajta. Ezek közül az elektromos behajlás nélkül tudok élni, ha nem olyan, hát azért nem fogok sírni, viszont a fűthető tükörhöz ragaszkodom.
Kérdés: van a Picassohoz nem fűthető tükör, vagy ilyen téren nem tudok mellényúlni? Ha fűthető, de nem behajlós tükröt veszek, a csatlakozók lábkiosztása megegyezik (persze a mozgatómotor kábelei nélkül), vagy nem fognak stimmelni a stekkerek sem?
Bónusz kérdés: a kis fedlap, ami a kocsi színére van fényezve adott esetben átpattintható egy utángyártott tükörházra, vagy kezdjek el barátkozni a gondolattal, hogy felemás tükreim lesznek? Esetleg keressek bontóban gyári darabot?

Köszönök előre is minden tapasztalatot ezzel kapcsolatban?
Vissza az elejére
xx610
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 9. Hétfő, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya217 írta:

Ugyanezen topikban a 2011. Február 6-i hozzászólásomban leírtam nagyjából a tükör szétszedésének mikéntjét. A fotóalbumomban képeket is találsz róla. Kétféle csatlakozó biztos van belőle évjárattól függően. Van fehér félig átlátszó csatlakozós 3x3 kiosztású (2003) és van kisebb méretű fekete csatlakozós 2x5 kiosztású(2005?), aminek a rögzítő fülei oldalt narancs színűek.
És igen, a felső fényezett lap átrakható az új tükörre.

xx610
Vissza az elejére
dizeles
Mindenek tudója
Mindenek tudója

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 9. Hétfő, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya217 írta:
Kis segítséget kérnék: a bal oldali tükröm kicsit már leharcolt. A nyakánál, ahol behajlik, eléggé gyenge, pályán a menetszél kissé mindig behajtja, plusz a tükörlap is mozog a házban, azt már városi tempónál is lebegteti a szél. Szóval mindenképp csere a teljes tükör. Persze, hogy olcsó legyen az enyém az elektromosan behajthatós, fűthetős fajta. Ezek közül az elektromos behajlás nélkül tudok élni, ha nem olyan, hát azért nem fogok sírni, viszont a fűthető tükörhöz ragaszkodom.
Kérdés: van a Picassohoz nem fűthető tükör, vagy ilyen téren nem tudok mellényúlni? Ha fűthető, de nem behajlós tükröt veszek, a csatlakozók lábkiosztása megegyezik (persze a mozgatómotor kábelei nélkül), vagy nem fognak stimmelni a stekkerek sem?
Bónusz kérdés: a kis fedlap, ami a kocsi színére van fényezve adott esetben átpattintható egy utángyártott tükörházra, vagy kezdjek el barátkozni a gondolattal, hogy felemás tükreim lesznek? Esetleg keressek bontóban gyári darabot?

Láng autó árak:
fűthető: 10198 ft cikkszám: A6125364
elektromos állítású fűthető: 16126 ft cikkszáma: A6101339 (bár készleten nincs)
elektromos állítású fűthető, elektromosan behajtható, alapozott: 39980Ft
cikkszáma: A6121339 (ez sincs elméletileg)

de cikkszám alapján máshol is találni. pl: http://www.fekmester.hu/cikkszam/A6125364/

vagy: https://alkatreszek.hu/a6101339_la
Petya217
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Máj 10. Kedd, 6:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dizeles írta:
Petya217 írta:

Láng autó árak:
fűthető: 10198 ft cikkszám: A6125364
elektromos állítású fűthető: 16126 ft cikkszáma: A6101339 (bár készleten nincs)
elektromos állítású fűthető, elektromosan behajtható, alapozott: 39980Ft
cikkszáma: A6121339 (ez sincs elméletileg)

de cikkszám alapján máshol is találni. pl: http://www.fekmester.hu/cikkszam/A6125364/

vagy: https://alkatreszek.hu/a6101339_la

A sima fűthető és az elektromosan állítható és fűthető között mi a különbség? Mert mechanikus állítónak rudazatot nem látok a "simán" sem...
Vissza az elejére
dryaction
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Március 7. Csütörtök, 19:21    Hozzászólás témája: Tükörcsere (jobb) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sajnálatos módon a jobb oldali visszapillantó tükrömet le kellett cserélni, mert valami barom leszaggatta.

Ebből kifolyólag megrendeltem az új tükröt (https://zsu.hu/cikkszamkereso?s=VTK+305-0149+*IH%09) és a régit szétszedtem, hogy lássam mi rejlik benne.

Mivel a vásárlás előtt azért kicsit féltem, hogy az új tükör megfelelő lesz-e,(főleg a csatlakozó és vezeték miatt) ezért készítettem 3 képet a csatlakozóról, és a vezeték korbácsról. A képeken megtaláljátok az elnevezéseket és a csatlakozó szín-vezeték kiosztását.

Képek:

http://www.citroenpicasso.hu/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=352

Amúgy a tükör már az új "sárga" kisebb csatlakozóval rendelkezik (ha jól tudom 2004-tól már ez a csatlakozó van).

Magáról a tükörről:
- 9 vezetékes
- fűthető
- motorikusan be és kihajtható
- elektromosan állítható
- hőmérséklet érzékelővel ellátott
- OEM 815355

Pár érdekesség (ami nekem új volt):

- régebben olvastam az egyik fórumon, hogy a hőmérséklet érzékelő nem cserélhető, most amit én látok, hogy cserélhető (csatlakozója roncsolás nélkül bontható)

- A vége felé a motorikus be és kihajtás funkció már nem működött, most szétbontva látható a vezeték csatlakozójánál egy erős korrózió, valószínű, hogy ez okozta a problémát, de ehhez még le kell tesztelnem a motort külön tápegységről

- A tükör szétszedése, leszerelése, tükörlap leszerelése nem egy lehetetlen feladat nyugodtan lehet vele kísérletezni Nagyon boldog (mondjuk így könnyű, hogy zsebben volt a teljesen új tükör Nagyon boldog) már aki szeret ilyenekkel foglalkozni

- A tükör tetején található fényezett műanyag lap (ettől féltem a legjobban, hogy megsértem, letöröm stb. Nagyon boldog) végül egyszerűen lejött és átpattintottam az újra minden gond nélkül. Ettől függetlenül itt óvatosan mert könnyen letud törni a rögzítő "karom"... érdemes nem télen csinálni a nagy mínuszokban.

- A tükör lap is könnyen kiszedhető mindenféle roncsolás nélkül is.

Tudom, lehet valakinek nem új infók ezek, de remélem valakinek hasznára válik.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban