Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5332

Utolsó 5 Tagunk
 01:Jul 12, 2019savariano
 02:Jul 06, 2019EJoska
 03:Jul 04, 2019kovacsszandra345
 04:Jul 05, 2019orosziem
 05:Jul 07, 2019Zolika79

Látogatók

Vendégek (100%)

7

01: 216.244.66.XXX  02: 94.25.171.XXX  03: 78.131.91.XXX  04: 54.92.148.XXX  05: 31.184.238.XXX  06: 82.193.102.XXX  07: 178.151.245.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

7

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

4141

· Tegnap

12243

· Összesen ·
73533580

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

652

· Naponta

14,359

· Havonta

437,700

· Évente

5,252,399

Szerver idő
 · idő

08:39:02

· Dátum

17/07/19

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Engine temperature stop
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Engine temperature stop
Ugrás oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
R_win
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 7. Péntek, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Silverpica írta:
R_win írta:
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! 2001-es 1,6-os benzines, klima nélküli Picassom van, augusztusban nagy melegben araszolaskor írta ki először hogy engine temperature stop. Akkor a hengerfej jobb oldalán lévő hő gombát kicserélve megoldódott a probléma. Érdekes hogy a gombát kiszerelve nem jött hűtőfolyadékpedig a szint a kiegyenlítő tartályban meg volt. Egy későbbi ugyan ilyen esetnél leállítás beindítás után megszünt ez a veszjelzés. Most csütörtökön araszolás, víz fel temperature stop es úgy maradt. Kiszereltem a termosztátot hátha elromlott, lehuztam a kér hőgombáról a vezetéket, levettem a sarut pár órára de semmi változás A víz ilyenkor felmelegszik de nem forr fel, a kiegyenlítő tartály kupakjáj simán le lehet csavarni! A tartályban viszont nem látszik a víz körforgás! Teljes vezérlés szettet cseréltetett 20 ezer kilométerrel ezelött az előző gazdája. Ja és a mostani eset óta nem megy a vetilátor! Ha lenne ötletetek, vagy esetleg egy jó szereló vagy villamosságis? A fogyasztásom is felment a comp szerint 9,4- re

Szia! Lehet hogy levegős a rendszered. Egy légtelenítest megejtenék...

Van erre a légtelenítésre valami bevált módszer?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
R_win
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 7. Péntek, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="R_win"][quote="Silverpica"]
R_win írta:
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! 2001-es 1,6-os benzines, klíma nélküli Picassom van, augusztusban nagy melegben araszoláskor írta ki először hogy engine temperature stop. Akkor a hengerfej jobb oldalán lévő hő gombát kicserélve megoldódott a probléma. Érdekes hogy a gombát kiszerelve nem jött hűtőfolyadék pedig a szint a kiegyenlítő tartályban meg volt. Egy későbbi ugyan ilyen esetnél, leállítás beindítás után megszűnt ez a vészjelzés. Most csütörtökön araszolás, víz fel, temperature stop, és úgy maradt. Kiszereltem a termosztátot hátha elromlott, lehúztam a két hőgombáról a vezetéket, levettem a sarut pár órára de semmi változás A víz ilyenkor felmelegszik de nem forr fel, a kiegyenlítő tartály kupakját simán le lehet csavarni! A tartályban viszont nem látszik a víz körforgás! Teljes vezérlés szettet cseréltetett 20 ezer kilométerrel ez előtt az előző gazdája. Ja és a mostani eset óta nem megy a ventilátor! Ha lenne ötletetek, vagy esetleg egy jó szerelő vagy villamosságis! A fogyasztásom is felment a comp szerint 9,4- re

Amióta ez a hozzászólásom született sikerült megoldani a Temperature stopp kikapcsolását egy ODB2 Torque kombóval.
A rendszer átnézésekor derült ki, hogy a hűtő remegését a ventilátor lecsúszása a tengelyről okozza! Néha, ha visszacsúszott a tengelyre mert teljesen leesni nem tudott a kevés hely miatt és ilyenkor működött, ezért jól átvert, azt hittem nem ott van a hiba. Valami zéger gyűrű lehetett a végén! Ha valaki tudja mi volt ott annak örülnék vagy ha valakinek van használt de jól működő korrekt áron akkor arra vevő lennék!
Visszatettem a termosztátot, feltöltöttem piros fagyállóval és most úgy néz ki hogy jó, bár nincs 35 fok!
Vissza az elejére
Silverpica
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2016. Október 7. Péntek, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

R_win írta:
Silverpica írta:
R_win írta:
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! 2001-es 1,6-os benzines, klima nélküli Picassom van, augusztusban nagy melegben araszolaskor írta ki először hogy engine temperature stop. Akkor a hengerfej jobb oldalán lévő hő gombát kicserélve megoldódott a probléma. Érdekes hogy a gombát kiszerelve nem jött hűtőfolyadékpedig a szint a kiegyenlítő tartályban meg volt. Egy későbbi ugyan ilyen esetnél leállítás beindítás után megszünt ez a veszjelzés. Most csütörtökön araszolás, víz fel temperature stop es úgy maradt. Kiszereltem a termosztátot hátha elromlott, lehuztam a kér hőgombáról a vezetéket, levettem a sarut pár órára de semmi változás A víz ilyenkor felmelegszik de nem forr fel, a kiegyenlítő tartály kupakjáj simán le lehet csavarni! A tartályban viszont nem látszik a víz körforgás! Teljes vezérlés szettet cseréltetett 20 ezer kilométerrel ezelött az előző gazdája. Ja és a mostani eset óta nem megy a vetilátor! Ha lenne ötletetek, vagy esetleg egy jó szereló vagy villamosságis? A fogyasztásom is felment a comp szerint 9,4- re

Szia! Lehet hogy levegős a rendszered. Egy légtelenítest megejtenék...

Van erre a légtelenítésre valami bevált módszer?

Igen, a hűtőkörön lévő légtelenítő szelepekkel. 1.6 8v-t nem ismerem, de a termosztáthàzon és a tűzfalnál a fűtéscsőn (itt tuti) is van. Ezekn keresztül tudsz lègteleníteni. Kicsavarod, míg nem jelenik meg a fagyálló.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabbi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Március 14. Kedd, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
Tipikusan fűtőradiátor gond. Van rá topic! ha hengerfejes lenne akkor nem a padló vízesedik.

Belinkelnéd a fűtőradiátor topicot? Nem találom, a téma meg aktuális lenne nálam.
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 16. Csütörtök, 6:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabbi írta:
Pedro0000 írta:
Tipikusan fűtőradiátor gond. Van rá topic! ha hengerfejes lenne akkor nem a padló vízesedik.

Belinkelnéd a fűtőradiátor topicot? Nem találom, a téma meg aktuális lenne nálam.

Nem találom, de ami megvan itt van

"leszeded az elolapot (kozepkonzol alja, 3-3 csavar tartja oldalankent), leszeded a
kozepkonzolt tarto merevitoket (eleg a bal oldalit), majd kicsit meg bontani kell a kormany
alatti muanyagok kozul is (meg fogod latni melyiket, a terdeddel van kb egymagassagban, de
lehet ez nem is kell)

utana csak lebontod a ki-bemenoagat, kihuzod a helyerol a radiatort es kesz. arra figyelj,
hogy tomitest kell belerakni es 3 (!) csavarral rakd vissza, mert gyarilag csak 1 tartja. ha
igy teszel, par evig nincs gondod

nem muszaj ramhallgatni, de en mar egyszer megszivtam es 2x kellett csinalni

Chowder írta:
Kiderítettem, milyen a gyári tömítés. A bekötő készlethez (6448 H0) 2db 21mm belső átmérőjű
2mm vastagságú EPDM O gyűrű jár, és nem úgy mint ahogy alapból 1 csavarral van összerakva,
mind a hármat adják hozzá. 6db ilyen tömítés volt kemény 500 pengő, szemben a bekötő csöves
verzió, ami 6e5 huf, oké, ott a bekötő cső is, de nekem arra semmi szükségem nem volt.

Viszont, hogy ne legyen egyszerű az élet, emlékeztem hogy nem teljesen ilyen volt a benne
lévő tömítés a kocsiban. Szétszedés után valóban, a vastagság átmérő kb stimmel, viszont nem
sima O gyűrű, hanem nagyobb a magassága a vastagságánál. Viszont van egy tippem, hogy nem
teljesen gyári a radiátor, mert amikor vettem radiátort reménykedve hogy jár hozzá a tömítés
(naivan, vagy logikusan...), annak nem volt ilyen mélyen a tömítés árka, szóval abba simán
jó lenne a gyári tömítés. Ebbe viszont nem, de most úgy tűnik, hogy csatlakozónként 2-2db O
gyűrűvel rendesen tömít (kop-kop), de ha nem, akkor van még 2db, 1 óra meló és bekerül az is"

Ha nem megy erőltesd! Ha eltörik akkor úgyis rossz volt! Mosoly
Vissza az elejére
gabbi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Március 16. Csütörtök, 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
gabbi írta:
Pedro0000 írta:

"leszeded az elolapot (kozepkonzol alja, 3-3 csavar tartja oldalankent), leszeded a
kozepkonzolt tarto merevitoket (eleg a bal oldalit), majd kicsit meg bontani kell a kormany
alatti muanyagok kozul is (meg fogod latni melyiket, a terdeddel van kb egymagassagban, de
lehet ez nem is kell)

utana csak lebontod a ki-bemenoagat, kihuzod a helyerol a radiatort es kesz. arra figyelj,
hogy tomitest kell belerakni es 3 (!) csavarral rakd vissza, mert gyarilag csak 1 tartja. ha

Chowder írta:
Kiderítettem, milyen a gyári tömítés. A bekötő készlethez (6448 H0) 2db 21mm belső átmérőjű
2mm vastagságú EPDM O gyűrű jár, és nem úgy mint ahogy alapból 1 csavarral van összerakva,
mind a hármat adják hozzá. 6db ilyen tömítés volt kemény 500 pengő, szemben a bekötő csöves
verzió, ami 6e5 huf, oké, ott a bekötő cső is, de nekem arra semmi szükségem nem volt.

Viszont, hogy ne legyen egyszerű az élet, emlékeztem hogy nem teljesen ilyen volt a benne
lévő tömítés a kocsiban. Szétszedés után valóban, a vastagság átmérő kb stimmel, viszont nem
sima O gyűrű, hanem nagyobb a magassága a vastagságánál. Viszont van egy tippem, hogy nem
teljesen gyári a radiátor, mert amikor vettem radiátort reménykedve hogy jár hozzá a tömítés
(naivan, vagy logikusan...), annak nem volt ilyen mélyen a tömítés árka, szóval abba simán
jó lenne a gyári tömítés. Ebbe viszont nem, de most úgy tűnik, hogy csatlakozónként 2-2db O
gyűrűvel rendesen tömít (kop-kop), de ha nem, akkor van még 2db, 1 óra meló és bekerül az is"

Köszi! Jövő héten lesz a műtét, addig rohangálok o gyűrűkért...
Vissza az elejére
gabbi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Március 28. Kedd, 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabbi írta:
Pedro0000 írta:
gabbi írta:
Pedro0000 írta:

lehet ez nem is kell

Chowder írta:

Köszi! Jövő héten lesz a műtét, addig rohangálok o gyűrűkért...

Ma megvolt a műtét, a beteg jól van... Mosoly A radiátoron, ahol a csövek csatlakoznak, volt egy repedés, illetve a tömítések fáradtak el.
Új radiátor: 7400.-; cső+ tömítés+csavarok: 7250.- Cseréltük az egész cumót, le van a gond...
+ a fél napos szopás helyett a szerelőnek némi munkadíj... Nagyon boldog
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 28. Kedd, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mennyiért cserélte?

Vissza az elejére
gabbi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Március 29. Szerda, 0:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pedro0000 írta:
Mennyiért cserélte?

8000.-, Nem tudom ez drágának számít e, jó ismerősön az illető.
Vissza az elejére
Pedro0000
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 29. Szerda, 3:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabbi írta:
Pedro0000 írta:
Mennyiért cserélte?

8000.-, Nem tudom ez drágának számít e, jó ismerősön az illető.

Köszi

Vissza az elejére
Jani73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Június 5. Hétfő, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Engem tegnap Békéscsaba Nyíregyháza úton ijesztett meg az autó amikor Debrecenben környékén többször magas vízhőmérsékletet jelzett és azt írta STOP. Persze kiálltam megnéztem ( bár csak kívülről mert kb ennyit értek hozzá) aztán továbbmentünk max 80km/h mert azt hittem túlterheltem ezután minden ok volt. Véleményetek szerint a hűtővíz cseréje segíthet a problémán? Az autószerelő ajánlotta télen, hogy nem ártana cseréléni illetve átmosni az egészet többször mert elég trutyis sűrű benne a folyadék. Persze több dolog miatt csinálhatta majd látjuk, Ha van eredmény megírom. Köszi!!
jancsi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2017. Június 5. Hétfő, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pár évente nem árt cserélni a hűtőfolyadékot, ahogy a többi folyadékot is (fékfolyadék, szervó, váltó, motorolaj), szűrőket, stb... Kacsint?
Jani73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2017. Június 30. Péntek, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Probléma elhárítva, 60.000 Huf ba került. Komplett vezérlés a vízpumpa is gatya volt illetve a hűtővíz csere illetve nagy pucolás a hűtőbordák full eltömődött stb. Most már tökéletes hőmérséklet.
porondmester
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Január 19. Szombat, 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hűtőfolyadék szivárgással kapcsolatban szeretnék kérdezni!

2.0hdi picasso vezető ülés felőli oldalon, kívül, alul az alvázon kicsit szivárog vmi folyadék /papírtörlővel letörölve vmi rózsaszínű folyadék/ fagyállóra tippelek!
Ez fűtőradiátor tömités hiba vagy vmi egyéb?
Belül végig tapogattam mind a két oldalon, de nem érzek vizesedést!

Ha ez a hiba, de csak kívül szivárog, azt másmilyen módon kell javítani, mint ha belül vizesedik?

Előre köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére
bubusi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2019. Január 21. Hétfő, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

porondmester írta:
Sziasztok!

Hűtőfolyadék szivárgással kapcsolatban szeretnék kérdezni!

2.0hdi picasso vezető ülés felőli oldalon, kívül, alul az alvázon kicsit szivárog vmi folyadék /papírtörlővel letörölve vmi rózsaszínű folyadék/ fagyállóra tippelek!
Ez fűtőradiátor tömités hiba vagy vmi egyéb?
Belül végig tapogattam mind a két oldalon, de nem érzek vizesedést!

Ha ez a hiba, de csak kívül szivárog, azt másmilyen módon kell javítani, mint ha belül vizesedik?

Előre köszönöm a segítséget!

Aknáról nézném meg, hogy az utastéri fűtés csatlakozása a motor tér felől nem szivárog -e? ?tlet
Ebedli
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Április 3. Szerda, 5:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó napot az uraknak. Tegnapi nap olyat tapasztaltam az autón hogy miután leáĺlítottam a motort kb 4_5 másodpercig ment a hűtőventillátor.Megnéztem a hűtővìz szintjét és az jóval a min szint alatt volt melegen! Amit nemértek hogy a comp.miért nem jelezte hogy kevés a hűtővíz? A folyadék hőmérséklete végig a normál tartományba volt,annak is alsó részében(a ledes kijelző kb 1/4 ig ment fel!Az autót nemrég vettem.Igazából az aggasz hogy a computer miért nem jelezte hogy kevész a hűtőközeg?? Kilehet kötni valamit hogy ne jelezzen? Köszönöm előre is a segítséget.😀🤔
Vissza az elejére
Ebedli
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Április 3. Szerda, 5:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó napot az uraknak. Tegnapi nap olyat tapasztaltam az autón hogy miután leáĺlítottam a motort kb 4_5 másodpercig ment a hűtőventillátor.Megnéztem a hűtővìz szintjét és az jóval a min szint alatt volt melegen! Amit nemértek hogy a comp.miért nem jelezte hogy kevés a hűtővíz? A folyadék hőmérséklete végig a normál tartományba volt,annak is alsó részében(a ledes kijelző kb 1/4 ig ment fel!Az autót nemrég vettem.Igazából az aggasz hogy a computer miért nem jelezte hogy kevész a hűtőközeg?? Kilehet kötni valamit hogy ne jelezzen? Köszönöm előre is a segítséget.😀🤔
Vissza az elejére
Lajos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2019. Április 6. Szombat, 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebedli írta:

ÜDV!
motor? üzemanyag? évj?

Szerintem még nem volt veszélyesen kevés, azért nem jelzett a kompi. A hűtőventi pedig természetesen leállított motorral, kihúzott kulccsal is jár, ha szükséges a folyadék keringetése.
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2019. Április 8. Hétfő, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudtommal a folyadékot csak a THP (EP6) motoros Picassok keringetik leállás után szükség esetén(a turbót védelme végett), a többiek vízpumpáját a szíj hajtja; ilyenkor leállás után a hűtőt kíméli az autó a járó v ventilátorral, hogyha még elég forró a víz a hűtőben, hirtelen megszűnt légáramlat miatt nem ereszthessenek el a forrasztások.

szerk: Azt nem tudom minden autó jelez-e alacsony hűtőfolyadékra, azt sem tartom kizártnak, hogy csak a magas hőmérsékletre van üzenet.
dryaction
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Április 12. Péntek, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebedli írta:

Szia. Amennyiben jól tudom csak a Dieselnel van hűtőfolyadék szint ellenőrzés (kézikönyv ezt írja: hűtőfolyadék szint alacsony (Diesel)). Persze az oldal alján kis csillag mellett ott a megjegyzés, hogy az üzenetek szövege változatonként és országonként eltérő.

A benzineseknél nincs. Nekem volt nagyon alacsony szint, de akkor már annyira alacsony volt, hogy a "hűtőfolyadék hőmérséklet túl magas hibát" /Stop engine temperature/ kaptam. Ez a hiba persze fals volt és a kevés hűtővíz miatt jött elő. Feltöltés után semmi gond nem volt. Nekem is furcsa volt, hogy nem jelezte az alacsony szintet, de ez ilyen Nagyon boldog.

A ventilátor meg normális, hogy megy miután leállsz, de ezt már MC_Pite megválaszolta.
Vissza az elejére
Ebedli
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Április 13. Szombat, 9:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólást! Annyira idegesített hogy miért nemvolt hűtőfolyadék a kiegyenlítőben hogy utána jártam én is egy citroen szervízbe.Ezekbe az 1.8 16v motorokba valóban nincs alacsony folyadékszint visszajelző.Nekem momentán egy csepp folyadék se volt a tartályba,1.5l folyadékot tudtam tölteni ! Azóta megtettem az autóval kb 1000km és úgynéz ki egy csepp se hiányzik belőle. Nekem fura hogy kispórolták a visszajelzőt!,az előző autóm egy tök fapados opel corsa volt de abba volt figyelmeztető lámpa ill hangjelzés is!ilyen esetre.
Vissza az elejére
dryaction
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2019. Április 23. Kedd, 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ebedli írta:
Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólást! Annyira idegesített hogy miért nemvolt hűtőfolyadék a kiegyenlítőben hogy utána jártam én is egy citroen szervízbe.Ezekbe az 1.8 16v motorokba valóban nincs alacsony folyadékszint visszajelző.Nekem momentán egy csepp folyadék se volt a tartályba,1.5l folyadékot tudtam tölteni ! Azóta megtettem az autóval kb 1000km és úgynéz ki egy csepp se hiányzik belőle. Nekem fura hogy kispórolták a visszajelzőt!,az előző autóm egy tök fapados opel corsa volt de abba volt figyelmeztető lámpa ill hangjelzés is!ilyen esetre.

Még annyit érdemes megnézni, hogy az utastérben lévő fűtőradiátornál nem folyik-e el a víz.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban