Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5512

Utolsó 5 Tagunk
 01:May 16, 2021Bombi21
 02:May 08, 2021onedamme
 03:May 07, 2021Beni
 04:May 06, 2021Mukiapu
 05:May 04, 2021majidsadiq

Látogatók

Vendégek (100%)

12

01: 157.90.181.XXX  02: 66.249.66.XXX  03: 192.99.6.XXX  04: 207.180.226.XXX  05: 34.237.52.XX  06: 66.249.66.XXX  07: 66.249.66.XXX  08: 185.244.216.XX  09: 192.99.36.XXX  10: 192.99.5.XX  11: 216.244.66.XXX  12: 66.249.66.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

12

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

4139

· Tegnap

29212

· Összesen ·
81215085

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

630

· Naponta

13,878

· Havonta

422,995

· Évente

5,075,943

Szerver idő
 · idő

01:37:14

· Dátum

19/05/21

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Alkatrészek
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Alkatrészek
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 1:19    Hozzászólás témája: Alkatrészek Hozzászólás az előzmény idézésével

Találtam egy oldalt, amely talán érdekes lehet:

http://www.bontoinfo.hu

(Nem csak bontók)
xwingtom
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki meg tudná mondani,hogy miképpen cseréljek izzót a szivargyujtóban?

Tisztelettel: xwingtom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hux80
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Április 15. Vasárnap, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xwingtom írta:
Valaki meg tudná mondani,hogy miképpen cseréljek izzót a szivargyujtóban?

Tisztelettel: xwingtom

Most hirtelen nem tudom, de holnap ha lesz időm megnézem!
xwingtom
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 16. Hétfő, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Várom nagy tisztelettel

xwingtom
Vissza az elejére
hux80
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Április 17. Kedd, 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xwingtom írta:
Várom nagy tisztelettel

xwingtom

Ne haragudj, nem tudtam megnézni, de ígérem bepótolom, ha lehet holnap! Zavarban lev?
xwingtom
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 17. Kedd, 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Továbbra is várom,
Üdv: Xwingtom
Vissza az elejére
bneheni
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, hogy ide írom, de nem találtam megfelelő topicot, ezek miatt meg nem nyitnék, ha nem muszáj.... szóval kérdéseim lennének Zavarban lev? Nagyon boldog

1. A csomagtartó ajtajának belső oldalán van egy négyzet alakú luk... ezt szakszerűen hogy lehet eltakarni? Van valami ötletetek?

2. A poroltót eddig egy műa. kosárban tároltuk, de jó lenne, ha fel lehetne valahová rögzíteni.... itt is tippeket, ötleteket várok, mert a tisztító szerek is ebben a kosárban vannak.... Annyit még erről, hogy szeretném könnyen, jól hozzáférhető helyen tárolni, tehát hátsó ülés alatti rekeszek kilőve Kacsint? Kacsint?
fenyo1
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bneheni írta:
Bocsi, hogy ide írom, de nem találtam megfelelő topicot, ezek miatt meg nem nyitnék, ha nem muszáj.... szóval kérdéseim lennének Zavarban lev? Nagyon boldog

1. A csomagtartó ajtajának belső oldalán van egy négyzet alakú luk... ezt szakszerűen hogy lehet eltakarni? Van valami ötletetek?

2. A poroltót eddig egy műa. kosárban tároltuk, de jó lenne, ha fel lehetne valahová rögzíteni.... itt is tippeket, ötleteket várok, mert a tisztító szerek is ebben a kosárban vannak.... Annyit még erről, hogy szeretném könnyen, jól hozzáférhető helyen tárolni, tehát hátsó ülés alatti rekeszek kilőve Kacsint? Kacsint?

A két első ülés között van a legjobb helyen - szerintem. Ha szükség van rá, akkor kéznél van.
Vissza az elejére
bneheni
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fenyo1 írta:

A két első ülés között van a legjobb helyen - szerintem. Ha szükség van rá, akkor kéznél van.

Ez ok, de hogy rögzítem?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bneheni írta:

Ha arra a fekete rácsos izére gondolsz, akkor szerintem nem feltételnül kéne eltakarni... épp a szellőzést segítését szolgálja...
bneheni írta:

Ha mindenképpen kezedügyébe szeretnéd, akkor a két elő ülés közé, a padlóhoz érdemes rögzíteni két tépőzár pánttal...

Remélem nem attól rettegsz, hogy kigyullad az autó... azért ennyire nem vészes a helyzet... Vicces
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bneheni
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, ennyire azért nem vagyok pesszimista Nevet? Nevet? Inkább attól félek, hogy egy-egy tisztítószer flakon a kosárban rá esik, és a helytelen tárolástól eldurran valamikor...

A másik: jaaaaaa, hogy ott alaphelyzetben rács van??? Nekünk csak a nagy luk, de ha a szellőzés a cél, akkor maradhat a luk is Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bneheni írta:
Nem, ennyire azért nem vagyok pesszimista Nevet? Nevet? Inkább attól félek, hogy egy-egy tisztítószer flakon a kosárban rá esik, és a helytelen tárolástól eldurran valamikor...

Nos: Annak a palacknak nem szabad eldurrannia... ha mégis, akkor sokkal nagyobb az esélye, hogy az utastérben durranjon el (mivel jobban tűz rá a nap, nincs takarásban)... ráadásul a teljes utasteret sokkal nehezebb kitakarítani, mint a csomageret Kacsint?
Van is erről egy kép valahol... megpróbálom megkeresni...
Mindenesetre, ha csak ezért akarjátok előrehozni, akkor szerintem felesleges...

bneheni írta:
A másik: jaaaaaa, hogy ott alaphelyzetben rács van??? Nekünk csak a nagy luk, de ha a szellőzés a cél, akkor maradhat a luk is Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog

Megnézem majd, hogy mi a finish kódja és mennyi lehet, de szerintem minimális pénzért beszerezhető Kacsint?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
ráadásul a teljes utasteret sokkal nehezebb kitakarítani, mint a csomageret Kacsint?
Van is erről egy kép valahol... megpróbálom megkeresni...

Meg is van:

Vissza az elejére
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és ez ki focusza?
meg mi történt?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sompetike írta:
és ez ki focusza?
meg mi történt?

Nem tudom kié volt... szervízben volt takarításon... az a történet, hogy a jobbos utas úgy érezte, útban van a poroltó... hátradobta a hátsó ülésre... épp csak nem volt benne a biztosítópöcök... rosszul esett és kicsapta a tartalmát...
a tulaj helyében biztosan megropogtattam volna az utas nyakát... Zavart
Vissza az elejére
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Július 2. Hétfő, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog lol

bár én nem nagyon nevettem volna
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 3. Kedd, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szasztok!
A Picasso dísztárcsa közepéből lenyúlták a Citroen emblémát. Lehet ilyet külön szerezni, vagy csak az egész tárcsát. Az autósboltok szerint csak a márkakereskedésben kapok ilyen dísztárcsát.
Valamint a vezetőülés alatt-elől hiányzi az a műanyag íves elem, hol tudom beszerezni (v.szürke).
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 4. Szerda, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dunai írta:
Szasztok!
A Picasso dísztárcsa közepéből lenyúlták a Citroen emblémát. Lehet ilyet külön szerezni, vagy csak az egész tárcsát. Az autósboltok szerint csak a márkakereskedésben kapok ilyen dísztárcsát.

Ha dísztárcsa, akkor nem, mert szerintem az eleve egybe van öntve... ha kilopták belőle, akkor azt csak vágással tudták elérni... Ha alufelni középső "kupakjáról" van szó, akkor azt tényleg lehet venni (inkább rendelni, mert szerintem nemigen tartanak raktáron), de az árát nem tudom Zavart

Kimondottan Citroenes dísztárcsát többnyire valóban márkakereskedésekben lehet venni... kivéve a lopottakat...

Áruk, ha jól tudom (de lehet, hogy tévedek) aranyárban mérhető: ~4-5000/db
A második lelopásnál már Te is be fogod érni a Tescos dísztárcsával... hidd el Szomor?
dunai írta:
Valamint a vezetőülés alatt-elől hiányzi az a műanyag íves elem, hol tudom beszerezni (v.szürke).

Ha arra gondolsz, ami a jobboldali ülés alatt van, az a vezetőülés alatt nincs... Jobb oldalon az egy fiók, azonban a vezetőülés alatt az akkumulátor van, ami miatt oda nem fért ilyesmi...
Vissza az elejére
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 4. Szerda, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor leszedtem az ép dísztárcsát, nekem olyannak tűnt, mintha ez a középső emléma ki-be pattintós lenne.
Azt tudom, hogy a baloldali ülés alatt nem tálca kell legyen, de talán kellene lenni ott elől egy takaró műanyag valaminek. Majd megnézem egy másik Picasson.
Azért köszi.
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 4. Szerda, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dunai írta:
Amikor leszedtem az ép dísztárcsát, nekem olyannak tűnt, mintha ez a középső emléma ki-be pattintós lenne.

Kimentem a garázsba és megnéztem... Igazad van Felki?lt... 4+1 csappal van rögzítve a középső Citroen-jel a dísztárcsa alaphoz... Zavarban lev?
Ez azért nagyszerű konstrukció, mert ha véletlenül nem zörög valami a futóműnél, akkor ez idővel biztosan fog ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
Megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy pótolható-e külön az embléma... Zavart

dunai írta:
Azt tudom, hogy a baloldali ülés alatt nem tálca kell legyen, de talán kellene lenni ott elől egy takaró műanyag valaminek. Majd megnézem egy másik Picasson.

Nekem már ez a második Pic, de egyiken sem volt a vezetőülés alatt takaró... már csak azért sem, mert akadályozná a magasságállító kart a mozgásban...
Vissza az elejére
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 4. Szerda, 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Számomra azért tűnik értelmetlennek, mert miért nem öntötték egybe? Így azonban a teljes tárcsa nélkül is pótolhatónak kellene lennie.
De mindegy, az elkövetkezendő években ettől nagyobb bajom ne legyen az autóval!!!
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 4. Szerda, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dunai írta:
Számomra azért tűnik értelmetlennek, mert miért nem öntötték egybe? Így azonban a teljes tárcsa nélkül is pótolhatónak kellene lennie.

Mivel PSA, ezért csak arra tudok gondolni, hogy ugyanezt a tárcsát Peugeot-ra is rakják... természetesen az oroszlános emblémával... Zavart
Vissza az elejére
csili5
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 6. Péntek, 22:06    Hozzászólás témája: Csomagtér ajtó Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok a fotóalbumba látam egy csomagtérajtót http://citroenpicasso.hu/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=114&pos=16 nem tudom ki tette fel a képet de nekem szükségem lenne egyre mert az enyém elég rendesen be van horpadva ha valaki tud segítsen !!! Az enyém 99-es 12 havi és szürke metál a szerelvények nem sérültek azok átrakhatók ha esetleg csupasz lenne.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Július 6. Péntek, 23:04    Hozzászólás témája: Re: Csomagtér ajtó Hozzászólás az előzmény idézésével

csili5 írta:
Sziasztok a fotóalbumba látam egy csomagtérajtót http://citroenpicasso.hu/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=114&pos=16 nem tudom ki tette fel a képet de nekem szükségem lenne egyre mert az enyém elég rendesen be van horpadva ha valaki tud segítsen !!! Az enyém 99-es 12 havi és szürke metál a szerelvények nem sérültek azok átrakhatók ha esetleg csupasz lenne.

Köszi

Max-r pakolta fel a több kocsira való alkatrész gyüjteményt (nem a sajátját kapta szét, mert azt ma még láttam közlekedős állapotban Nevet? )
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 7. Szombat, 6:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az alkatrészek nagy része a http://www.hasznaltauto.hu/#alkatresz rovatában megtalálhatóak!!!
Vissza az elejére
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel kenőanyagokkal kapcsolatos topikot nem látok, itt kérdezem meg, mennyire kell komolyan venni motorolaj cserénél a Total ajánlását? Valamerre már olvastam, hogy ez csak a Citroen-Total paktumnak köszönhető. Más pedig csak ezt javasolja. Total Quarz 9000 (5W-40). Ráadásul még volt egy web-áruházi cím is, ahol 6900 Ft/5 l volt ennek az ára. Mi a véleményetek?
Vissza az elejére
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég sokan ezt tettük bele. Hogy jó-e vagy sem, azt csak akkor tudnám eldönteni, ha kémikus lennék, mindenesetre az 5W-40-et sokan ajánlják, mert az olyan jó nyári-téli (ha lehet így mondani).

Amúgy itt a topik:
http://www.citroenpicasso.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=41
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! T-u-d-t-a-m, hogy valahol itt olvastam erről, csak nem találtam a címek között.
Egyébként nagyon szép a királykisasszony!
Vissza az elejére
csili5
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 12. Csütörtök, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
Az alkatrészek nagy része a http://www.hasznaltauto.hu/#alkatresz rovatában megtalálhatóak!!!

Köszi probálkozom, ha sikerül személyesen is eljutnom körülnézek a címeken és megírom a tapasztalataimat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Szeptember 13. Csütörtök, 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alkatrész ügyben ajánlom mindenki figyelmébe ezt az oldalt: http://www.fota.hu/
Vissza az elejére
vape
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2008. Január 23. Szerda, 2:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pedig NEM ajánlom a figyelmetekbe alkatrész ügyben ezt a céget: www.parajdi.hu. Legalábbis Citroen ügyben.
Duplán megszivattak a héten. Náluk vettem a Picassom kötelező szervizéhez Purflux szűrőket (olaj, levegő, pollen). Vittem alvázszámot, motorszámot is, hogy tudja az eladó azonosítani, mi kell a kocsiba. Nem kérte, a motor alapján választotta ki a szűrőket. Mondanom sem kell, a háromból kettő nem stimmelt az autóhoz, a pollenszűrő volt csak jó.
Visszavittem a maradékot, hogy vásárolják vissza. Az olajszűrővel nem volt gond, de a levegőszűrőbe belekötöttek, hogy az egyik sarkán van egy fekete folt (kb. 1 cm2) a lamellákon, így ez már sérült. Szerintük biztos a szerelő a szervizben olajos kézzel megfogta, azért lett koszos. A vicc, hogy a szűrő a vásárlástól kezdve végig a dobozában volt, és a doboz totál tiszta maradt. Szerintem meg a kosz valahol a gyártás és vásárlás között került rá, amit persze bizonyítani nem tudok. Nekik köszönhetően így buktam kb. 2200 Ft-ot. Plusz azt, hogy a márkaszervizben kellett megvenni a jó méretű szűrőket jóval drágábban.
Tanulság kezdő alkatrészvásárlóknak: csak akkor vedd meg az árut, ha pontosan tudod, hogy az kell a kocsiba, és mindent nézz át még a kereskedőnél, mert mindenbe beleköthetnek később! Én megbíztam a Parajdiban, ráfáztam.
Vissza az elejére
STARTAKOS
Hiper-Supermanus
Hiper-Supermanus

HozzászólásElküldve: 2008. Január 23. Szerda, 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Start autó topik!!!! Nevet?
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2008. Január 23. Szerda, 19:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csod?lkoz? Szerintem a kereskedőn múlik, hogy becseréli-e? Nálam sokszor előfordult, hogy nem stimmelt az alkatrész (legutóbb valamelyik szűrő nem volt jó), az is előfordult, hogy már kibontotta a szerelő, uram bocsá' hozzá is ért, de gond nélkül becserélték a jóra.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2008. Január 23. Szerda, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fura hozzáállás, hogy ha elcseszek valamit, akkor azért a vevőt hibáztatom/büntetem... Adott esetben, ha én szerelem be házilag (mert megtehetem, ugye...), akkor jó esetben számomra csak akkor derül ki a hiba, amikor már kiszereltem a régi cuccot és összehasonlítva az újjal rájövök, hogy valami nem stimmel. Ha a különbség nem számottevő, akkor simán megpróbálom beszerelni, ami egy olajszűrő esetében bizony szennyeződéssel jár... még ebben az esetben sem tudom elfogadni, hogy nem cserélik vissza... nem én kértem rossz alkatrészt... a kereskedő adta... saját nemtörődömsége hozta ilyen helyzetbe... meg szerencse, hogy alkatrészkereskedő és nem szívsebész ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

... és ezzel nem azt szeretném mondani, hogy a kereskedő nem fontos legalább annyira a társadalom számára, mint egy szívsebész Felki?lt Kacsint?

sőt... egy jó kereskedő sokkal több embert tehet boldoggá Nevet?
Vissza az elejére
gyenges
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2008. Január 23. Szerda, 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
Fura hozzáállás, hogy ha elcseszek valamit, akkor azért a vevőt hibáztatom/büntetem... Adott esetben, ha én szerelem be házilag (mert megtehetem, ugye...), akkor jó esetben számomra csak akkor derül ki a hiba, amikor már kiszereltem a régi cuccot és összehasonlítva az újjal rájövök, hogy valami nem stimmel. Ha a különbség nem számottevő, akkor simán megpróbálom beszerelni, ami egy olajszűrő esetében bizony szennyeződéssel jár... még ebben az esetben sem tudom elfogadni, hogy nem cserélik vissza... nem én kértem rossz alkatrészt... a kereskedő adta... saját nemtörődömsége hozta ilyen helyzetbe... meg szerencse, hogy alkatrészkereskedő és nem szívsebész ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

... és ezzel nem azt szeretném mondani, hogy a kereskedő nem fontos legalább annyira a társadalom számára, mint egy szívsebész Felki?lt Kacsint?

sőt... egy jó kereskedő sokkal több embert tehet boldoggá Nevet?

Ezzel teljes mértékben egyetértek Mosoly ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
Szerencsére eddig még csak egyszer jártam így, de kedvenc autóboltosom szó nélkül kicserélte az alkatrészt és nem akadékoskodott. Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog

Nálam a rendelés pedig leginkább telefonon keresztül szokott történni és nem mindíg kell az alváz v. motorszám az alkatrészhez. Szerintem ez valamilyen szinten programfüggő is, de ha még is kell akkor MINDIG VISSZAHÍV A BOLTOSOM Felki?lt Felki?lt Felki?lt

Erdős István "CSUCSU BÁCSI"
Szervíz autósbolt
Debrecen, Darabos u. 12. (a pláza mögött)
06-70-222-6783
06-52-533-682
okinayab
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 24. Hétfő, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az uram beparkolt egy jó kis sunyi tuskóra,ettől eltört a motorblokkot védő terelőlemez vagy mi a túró, a kocsi alatt.Ezáltal tegnapelőtt az autópályán haladva olyan hangokat hallottunk,mintha valaki alul kaparászna az autón,megálltunk,lógott az a vacarék,leszereltük.Honnan szerezzünk másikat,nem horror pénzért?
Más.A váltó-kar gombja vagy micsodája elkezdte ledobni magáról azt a fémboritást,ezáltal kikezdi kis kacsómat.Tudjátok,amire rá van nyomva az egyes-kettes...rüki iránya.Pótlás?
Még más.A csomagtartóban elhelyezett csudás találmányú gurulós kosárkám rögzitő tépőzára elszakadt,emiatt nem birom rögziteni.Jópár ezerért adnának újat.Tipp?
DGY
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 24. Hétfő, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okinayab írta:
Az uram beparkolt egy jó kis sunyi tuskóra,ettől eltört a motorblokkot védő terelőlemez vagy mi a túró, a kocsi alatt.Ezáltal tegnapelőtt az autópályán haladva olyan hangokat hallottunk,mintha valaki alul kaparászna az autón,megálltunk,lógott az a vacarék,leszereltük.Honnan szerezzünk másikat,nem horror pénzért?
Más.A váltó-kar gombja vagy micsodája elkezdte ledobni magáról azt a fémboritást,ezáltal kikezdi kis kacsómat.Tudjátok,amire rá van nyomva az egyes-kettes...rüki iránya.Pótlás?
Még más.A csomagtartóban elhelyezett csudás találmányú gurulós kosárkám rögzitő tépőzára elszakadt,emiatt nem birom rögziteni.Jópár ezerért adnának újat.Tipp?

Újat kell rá varni Felki?lt Felki?lt
Ha nem bírsz vele küld el megvarrom Felki?lt Kacsint? Szólj/írj/ és megy a címem pü ben Kacsint?
okinayab
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 24. Hétfő, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Huuuh,ez igy nagyon egyszerűnek tünik.Holnap megsasolom,hogy is van ez,mi hiányzik,és jelentkezem.Kösz az ajánlatot!!!!
dizeles
Mindenek tudója
Mindenek tudója

HozzászólásElküldve: 2008. Március 24. Hétfő, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okinayab írta:
Az uram beparkolt egy jó kis sunyi tuskóra,ettől eltört a motorblokkot védő terelőlemez vagy mi a túró, a kocsi alatt.Ezáltal tegnapelőtt az autópályán haladva olyan hangokat hallottunk,mintha valaki alul kaparászna az autón,megálltunk,lógott az a vacarék,leszereltük.Honnan szerezzünk másikat,nem horror pénzért??

http://www.riderauto.hu/?page=talalatok&fac=24&ctype=99
Tomcat rakta fel ezt a hivatkozást, van motorvédő burkolat is a kínálatban. Vagy bontó, ha nem javítható.

okinayab írta:
Szintén bontó vagy pl. http://www.vatera.hu/listings/index.php?p=3&q=v%E1lt%F3gomb&td=1
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2008. Március 24. Hétfő, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okinayab írta:

Sorjában:
Kartervédő lemezből a Citroen gyárt csúnya műanyagot, ami általában leszakad, főleg, ha túl sok tuskó esik útba. Ez sem olcsó, de van utángyártott fémből ~3xezer forint: http://www.seriff.hu/

A sebváltógombból nem tudom mennyibe kerül a gyári, de lehet szép utángyártottat kapni 5ezertől felfelé (Boombasstik.hu, Homasita.hu, stb.)

Vissza az elejére
okinayab
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 24. Hétfő, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz! Jók vagytok,és gyorsak! Holnap utánaérdeklődöm az adott irányokba.
zozi
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 8:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okinayab írta:

http://www.seriff.hu
A lemez ára : 31.600 Ft brutto, leszállítva a megadott címre.
A felfogatás fúrás nélkül, egy előtét lemez és két db menetes betét segítségével történik. Tettem fel képeket róla.
soryton
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:

...az említet cég.. már ne is haragudj.... egy rablóbanda... csak két dolgot néztem meg kiváncsiságból és egy csomó másik cégnél a felébe, harmadába kerül....
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

soryton írta:
Max-r írta:

...az említet cég.. már ne is haragudj.... egy rablóbanda... csak két dolgot néztem meg kiváncsiságból és egy csomó másik cégnél a felébe, harmadába kerül....

Nem haragszom, de ettől függetlenül a weboldaluk jó, információforrásnak ideális. Áraikat nem néztem...
Vissza az elejére
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zozi írta:
okinayab írta:

http://www.seriff.hu
A lemez ára : 31.600 Ft brutto, leszállítva a megadott címre.
A felfogatás fúrás nélkül, egy előtét lemez és két db menetes betét segítségével történik. Tettem fel képeket róla.

egy baj van ezzel a kartervédö lemezzel:ha valami most megüti a kartervédö lemezt akkor a tarto csavarok fognak engedni...ugyanis erösebb a lemez mint az öt tarto csavarok...
s utána már semilyett nem lehet felrakni....
soryton
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
soryton írta:
Max-r írta:

Nem haragszom, de ettől függetlenül a weboldaluk jó, információforrásnak ideális. Áraikat nem néztem...

..láttad már a UNIX-BÁRDI-LÁNG-LAVINA-FRIDCAR-METEOR...stb. oldalait..?
Vissza az elejére
okinayab
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm az infókat,továbbitottam az illetékesnek!
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

soryton írta:

Szerinted?! Forg? szemek
Vissza az elejére
soryton
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Március 25. Kedd, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
soryton írta:

Szerinted?! Forg? szemek

..mit tudom én...?
Vissza az elejére
zz79
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2008. Augusztus 16. Szombat, 16:50    Hozzászólás témája: Citroen Parts and Repair Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló fórumozók!
Nem tudjátok hogy honnét lehetne beszerezni a Citroen Parts and Repair programot? Vagy nincs esetleg valakinek meg. Minden megoldás érdekelne. Segítségetek előre is köszönöm.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban