Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

1

· Tegnapi

1

· Összes tag

5510

Utolsó 5 Tagunk
 01:May 07, 2021Beni
 02:May 06, 2021Mukiapu
 03:May 04, 2021majidsadiq
 04:Apr 30, 2021fm0728
 05:Apr 19, 2021Szunyog83

Látogatók

Vendégek (100%)

7

01: 157.90.209.XX  02: 3.238.235.XXX  03: 66.249.65.XX  04: 84.2.213.XXX  05: 66.249.65.XX  06: 216.244.66.XXX  07: 185.244.216.XX

Tagok (0%)

0

Összesen online

7

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

11010

· Tegnap

38378

· Összesen ·
81041419

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

630

· Naponta

13,848

· Havonta

422,091

· Évente

5,065,089

Szerver idő
 · idő

16:09:51

· Dátum

07/05/21

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Gyári fejegység
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Gyári fejegység
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autóhifi
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gyurak
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 3. Péntek, 18:00    Hozzászólás témája: Gyári fejegység Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol találok leírást a gyári CD-s autórádióhoz? Ugyanis az előző tulaj elhagyta, és én már úgy vettem, hogy nincs benne.

Üdv:Gábor

---------------------------------
Citroen Picasso 1.6i - 2003
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 3. Péntek, 18:55    Hozzászólás témája: Re: Gyári CD-s autórádió Hozzászólás az előzmény idézésével

gyurak írta:
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol találok leírást a gyári CD-s autórádióhoz? Ugyanis az előző tulaj elhagyta, és én már úgy vettem, hogy nincs benne.

Igen innen letöltheted!
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. November 3. Péntek, 19:54    Hozzászólás témája: Re: Gyári CD-s autórádió Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
gyurak írta:
Sziasztok!

Igen innen letöltheted!

Fent van a letöltésekben is... csak valamiért az "Árlistákhoz" tettem... Zavarban lev? Most már a helyén van...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gyurak
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 4. Szombat, 19:05    Hozzászólás témája: Köszönet! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!!!

Üdv:
Gábor
Vissza az elejére
mcworry
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 26. Vasárnap, 0:04    Hozzászólás témája: kód Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vagyok jártas a témában. Igaz az, hogy kód kell a hifi újraindításához, amennyiben áramforrás nélkül marad (pl. ha kivesszük az akksit a gépből) ?
A gyári CD-s autórádióra gondoltam hifi megnevezés alatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 26. Vasárnap, 9:36    Hozzászólás témája: Re: kód Hozzászólás az előzmény idézésével

mcworry írta:
Nem vagyok jártas a témában. Igaz az, hogy kód kell a hifi újraindításához, amennyiben áramforrás nélkül marad (pl. ha kivesszük az akksit a gépből) ?

Nem kell. Csak akkor kell, ha átteszed egy másik autóba. Az ECU felismeri a kódot, így a sajátodban annyiszor rakod ki-be, ahányszor akarod.
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 26. Vasárnap, 14:38    Hozzászólás témája: Re: kód Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
mcworry írta:

Nem kell. Csak akkor kell, ha átteszed egy másik autóba. Az ECU felismeri a kódot, így a sajátodban annyiszor rakod ki-be, ahányszor akarod.

Azért egyet is tudunk érteni! Nevet? Nevet?
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 26. Vasárnap, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most már így nyugodtan alszom Nevet?
mcworry
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. November 26. Vasárnap, 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi. Én is megnyugodtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 6. Szerda, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vricsi2 egy másik topicban írta:
gyorsabban kell dörgölni a vaxot.én még nem hallgattam zenét annyi ideig hogy kikapcsoljon.nem tudom hogy idegesit-e. és ez nem gyári HIFI-nél is igy van? és mi a tünet a sebesség növekedésével felhangosodo rádioval? nektek az mükszik? miben nyilvánul meg azontul,hogy hangosabb lesz. 9-es röl felugrik 11re a skála?ezt látni?vagy csak hogy hangosabb?hány kilométert kell menni fojamatosan mondjuk 130 felett hogy hangasodjon?a rádio,vagy a cd is hangosodik K?rd
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 6. Szerda, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakinek mégis ócsó gyári hifi kéne:

http://www.expressz.hu/auto/jarmualkatresz/szemelyalkatresz/kiegeszito/showAdvert,3093764,722,1.html
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:

http://www.expressz.hu/auto/jarmualkatresz/szemelyalkatresz/kiegeszito/showAdvert,3093764,722,1.html

Pont ennyiért adtam el a nyáron az enyémet is.
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 9:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
deejoe2 írta:

Pont ennyiért adtam el a nyáron az enyémet is.

Őszintén szólva kicsit sokalom az árat , + 10e és veszek 1 új fejegységet Mosoly
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:

Őszintén szólva kicsit sokalom az árat , + 10e és veszek 1 új fejegységet Mosoly

Őszintén szólva bármennyit sokallok egy olyan fejegységért, ami csak cd-t játszik le, csak bizonyos cd tárat lehet hozzá használni, rengetegbe kerülnek hozzá a különböző átalakítók...stb...

Ha nem gratis lett volna, akkor biztos a legolcsóbb megoldást kértem volna, mert azonnali csere...

a gyári +120e-ből olyan hangrendszert lehet építeni a Picassoba hogy csak...
Vissza az elejére
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól van na nekem is csak azért van, mert így olcsóbb volt az aut klíma a csomagban. Nevet?
De ha lehetett volna én is kicseréltetem egy repedtfazékra, mert tán még az is jobb és még olcsóbb is lett volna.

Nevet? Nevet? Nevet?
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Jól van na nekem is csak azért van, mert így olcsóbb volt az aut klíma a csomagban. Nevet?
De ha lehetett volna én is kicseréltetem egy repedtfazékra, mert tán még az is jobb és még olcsóbb is lett volna.

Nevet? Nevet? Nevet?

Mondjuk én eddig csak a hangszórókat cseréltem ki , de élvezhetőbb let a hangzás Mosoly . Ami bosszant , hogy vettem hozzá állítólag hozzá való CD tárat és nem tudom összekötni! ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:
deejoe2 írta:

Nevet? Nevet? Nevet?

Mondjuk én eddig csak a hangszórókat cseréltem ki , de élvezhetőbb let a hangzás Mosoly . Ami bosszant , hogy vettem hozzá állítólag hozzá való CD tárat és nem tudom összekötni! ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

De csak azért, hogy vegyél egy rendes fejegységet is, amihez egyszerűen hozzá lehet kötni... ?rd?g
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
tomcat33 írta:
deejoe2 írta:

Nevet? Nevet? Nevet?

De csak azért, hogy vegyél egy rendes fejegységet is, amihez egyszerűen hozzá lehet kötni... ?rd?g

Szerintem ez lesz a végső megoldás Zavarban lev?
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 7. Csütörtök, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez is gyári fejegység: http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=881064&command=ugras&screenwidth=1024
emi
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. December 14. Csütörtök, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az autógyártók elég buta gyakorlatot folytatnak autórádióval kapcsolatban. A márkaspecifikus autórádióra és tartozékaira gondolok.
A Picasso autórádiója tkp. egy VDO rádió, a beépített hangszórók pedig ócska műanyag (!!) kosaras néhány száz forint értékű hangszórók. A fejegység még elmegy, de a hangszórókat SOS ki kell cserélni egy elviselhető hangzáshoz. CD tárat a Citroen 170 EFT.ért kínált hozzá, ezért kénytelen voltam kicserélni a fejegységet (Sony CDX GT 300), hozzá Sony CD tár, és kormány-joystic (mert az eredeti kormányvezérlővel nem hozható össze), valamint természetesen a hangszórók. Az egész alig volt több mint száz EFt.

Van egy másik megoldás is (fiam Mondeo-jában tökéletesen bevált): a Sonynak van egy CDX-454RF CD-tárja, saját kis vezérlő panelje van, és a rádiróa RF jeleket visz át, az antennához csatlakoztatva, nem kell a gyári autórádiót kicserélni.
Vissza az elejére
jasu
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Január 19. Péntek, 21:55    Hozzászólás témája: gyári fejegység Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Problémám a következő: a nemrég vásárolt picassom gyári magnója nem működik. Elvittem egy hifishez ahol azt mondták, hogy a rádió hátulján lévő 3 csatlakozó van , de csak két kábel van hozzá, ezért nem mutat a központi kijelző semmit.(és persze nem is szól) Mivel semmit sem mutat, a kódot sem lehet beírni.
A kereskedőnél reklamáltam, erre kaptam egy noname cd-s rádiót ajándékba, ami szól a kocsiban, de természetesen sem a központi kijelzővel sem a kormányon lévő vezérlőgombokkal nem működik együtt.
Jó lenne, ha tudnám használni a gyári rádiót, ha valaki tud megoldást szívesen venném.
Köszi,
Jasu
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Január 19. Péntek, 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amit nem értek: Nekem is 3 db. csatlakozó van hátul 2 kell ahhoz , hogy a kijelzőn is lásd a dolgokat! a 3. a CD-tár vezérléséhez kell! Ergo szimplán csak a magnód volt tré vagy nem volt kódólva az autóhoz!
jasu
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 11:49    Hozzászólás témája: magno Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem beballagok a Citroenhez, hátha tudnak segíteni. Belepróbáltatom a rádiót egy másik kocsiba, hogy egyáltalán eljut-e addig hogy a kódot be kelljen vinni. Illetve egy másikat megpróbáltatok az én kocsimban aztán meglátjuk.
Azért köszi,
Jasu
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 11:58    Hozzászólás témája: Re: magno Hozzászólás az előzmény idézésével

jasu írta:
Azt hiszem beballagok a Citroenhez, hátha tudnak segíteni. Belepróbáltatom a rádiót egy másik kocsiba, hogy egyáltalán eljut-e addig hogy a kódot be kelljen vinni. Illetve egy másikat megpróbáltatok az én kocsimban aztán meglátjuk.
Azért köszi,
Jasu

Ha jól emlékszem akkor fordítva müxik a dolog és a központi számítógépet kell rábeszélni , hogy felismerje a fejegységet és nem a fejegységet , hogy felismerje a központi egységet Forg? szemek
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Január 20. Szombat, 15:55    Hozzászólás témája: Re: magno Hozzászólás az előzmény idézésével

jasu írta:
Azért köszi,
Jasu

ez igy nem igen fog müködni,mert nem kell kodot irni ui a fed számitogép felismeri a saját rádioját azzonal,egyébként alvázszám szerint lelehet kérni,hogy mivel volt gyárilag szerelve anno
vricsi2
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali.
van egy erösittőm.hogy tudnám öszekötni a gyári magnóval?valamit át kell hidalnom,vagy simán az egyik hangszoro kivezetésre rákötnöm,mellékötnöm?csak a subcsövet akarom üzemeltetni az erösittőröl.hogy kap áramot?azt is a magnóról veszem le?van egy stekker a magnón,amibe semmi sincs beledugva.az miaz?a subcsö 100w-os SAL boxer.somogyi féle cucc.7000huf vettem ujonan,dobozba.nagyot nyom!kell ehhez egyáltalán az erösittő.

üdv
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vricsi2 írta:
hali.
van egy erösittőm.hogy tudnám öszekötni a gyári magnóval?valamit át kell hidalnom,vagy simán az egyik hangszoro kivezetésre rákötnöm,mellékötnöm?csak a subcsövet akarom üzemeltetni az erösittőröl.hogy kap áramot?azt is a magnóról veszem le?van egy stekker a magnón,amibe semmi sincs beledugva.az miaz?a subcsö 100w-os SAL boxer.somogyi féle cucc.7000huf vettem ujonan,dobozba.nagyot nyom!kell ehhez egyáltalán az erösittő.
üdv

Ha az erölködőnek van nagy jelszintü bemenete, akkor a fejegység hangszóró kimenetei mennek oda (ha csak alacsony jelszintü van, akkor bukta), majd az erősítő kimenetek a hangszórókhoz
Ha a két hátsó hangszóró jeléről hajtod meg, akkor a FADER-rel tudod szabályozni a cső erősségét (persze akkor a hátsó hangszórókat megszünteted Felki?lt )
+12V-ot és testet külön kell vinni, csak a kapcsoló feszt kaphatja a fejtől (ha ilyen van a gyárin, ha nincs, akkor neked kell keresni egy gyújtás utáni +12-t vagy manuális kapcsolót raksz). A +12-t lehetőleg az akksiról kapja egy drótbiztosítékon keresztül, lehetőleg ne cérna vastagságú kábelen. A bizti az akkumlátorhoz legyen közel!
Ha van alul ill. felül áteresztő szűrő, akkor be kell állítani, hogy csak az alsó frekvencia tartományt engedje át a mélynyomóhoz (LPF állásba)
Aktív vagy passzív a mélynyomó K?rd Ha passzív (ami szinte biztos), akkor kell hozzá erősítő.
vricsi2
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BOA 800w-os.van rajt egy csomo ketyere. majd dobok rola képeket. meg a sub-rol is.
hux80
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vszinüleg csak RCA bemenet lesz rajta. Ha a fejegységen nincs RCA kimenet akkor ha össze akarod kötni vele, kell venned egy átalakítót ami kb 6000 huf.
vricsi2
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

képek mentek a képtárba.
és az az átalakitto mit alakit át pontosan?/azt tudom hogy nem rca-t rca-ra. Zavarban lev? /
de mi a magnón/gyári/az a rengeteg szabad csati?
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vricsi2 írta:
képek mentek a képtárba.
és az az átalakitto mit alakit át pontosan?/azt tudom hogy nem rca-t rca-ra. Zavarban lev? /
de mi a magnón/gyári/az a rengeteg szabad csati?

A képek láttán pontosítok:
A cső egy aktív SUB, 50W-os erősítővel és van rajta nagyjel szintű benenet.
Nem kell hozzá az erősítő, az átalakító sem. De kell hozzá +12V és test.
vricsi2
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most akkor ezt nem értem.
azon csak két csati van.olyan lehuzom a pöcköt,beledugom a kábelt elengedem,oszt fogja a kábelt.piros,fekete.
szvsz nincs erösittő ?tlet
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Március 3. Szombat, 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vricsi2 írta:
most akkor ezt nem értem.
azon csak két csati van.olyan lehuzom a pöcköt,beledugom a kábelt elengedem,oszt fogja a kábelt.piros,fekete.
szvsz nincs erösittő ?tlet

- OK, akkor a piros és feketét kötöd az erölködő Speaker FRONT két szélére (piros a +, az a jobb szélső, BRIDGE módban)
- beszerzel egy nagy jelszint-alacsony jelszint átalakítót (mint pl ez )
- a fejegység hátsó hanszóró jelét viszed az átalakítón keresztül az erölködő INPUT RCA-ra
- az erősítőt X-OVER-je álljon LPF-en
- az erősítőt lásd el +12v-tal az akkumlátorról (kábelbiztivel) és testeld le és keress egy kapcsolható (vagy gyújtás utáni) +12v-ot a REMOTE csatlakozóhoz (ehhez nem kell vastag kábel)
és elvileg szólni fog Nevet?
már csak a finom hangolást kell elvégezni (LPF frekvencia, GAIN, SUPER BASS)
vricsi2
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Március 5. Hétfő, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a válasz korrekt. erre vártam,köszönöm szépen!természetesen mindenknek aki hozzászolt.azt a akksi vs, remote dolgot nem vágtam eddig,ebben a formában.mer amelyik magno ugye rendelkezik ilyen paraméterekkel,ott ez no para. mégeccer köcce.

üdv
TomCat
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 9. Hétfő, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv minden harcostársnak! Egy kérdésem lenne. Gyári hifim cd-je az utóbbi időben nem játszik le semmit. Egyszerűen egy kis idő után "kiköpi" a cd-t. Gyári frankó darabokat, nem utánírt vackot. Álló helyzetben hajlandó lejátszásra, de menet közben nem. Parajelenség? Tipp?

Köszi

TomCat
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Április 9. Hétfő, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TomCat írta:
Gyári hifim cd-je az utóbbi időben nem játszik le semmit. Egyszerűen egy kis idő után "kiköpi" a cd-t. Gyári frankó darabokat, nem utánírt vackot. Álló helyzetben hajlandó lejátszásra, de menet közben nem.

Ha garanciális még, akkor szervíz, ha nem akkor is S?r? vagy nagyon szomor? Van benne egy puffer, amibe előre olvas, így küszöböli ki a rázkódásból eredő olvasási hibákat, ezzel lehet a gond.
TomCat
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Április 10. Kedd, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
TomCat írta:
Gyári hifim cd-je az utóbbi időben nem játszik le semmit. Egyszerűen egy kis idő után "kiköpi" a cd-t. Gyári frankó darabokat, nem utánírt vackot. Álló helyzetben hajlandó lejátszásra, de menet közben nem.

Ha garanciális még, akkor szervíz, ha nem akkor is S?r? vagy nagyon szomor? Van benne egy puffer, amibe előre olvas, így küszöböli ki a rázkódásból eredő olvasási hibákat, ezzel lehet a gond.

Köszönöm a tippet, sajnos elkerülhetetlennek tűnik...

Sziasztok
TOmCat
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Június 15. Péntek, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deRosa kollégának köszönhetően felkerült az autórádiók-cd-tárak kapcsolási rajza...
CD-váltó

Aki tud németül és ért is hozzá az használja egészséggel... mellesleg ha van ideje le is fordíthatná a szöveget Kacsint?
Vissza az elejére
mediemil
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Június 15. Péntek, 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a CD váltók kora lejárt, egy jó fejegység és van mindened ami szem szájnak ingere: MP3,USB csati, SD-kártyaolvasó .Minek CD váltó egy vagyonba kerül és ami a CD tárba elfér 6-10 lemez az ráfér egy MP3-as lemezre,az SD kártyáról nem is beszélve
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Június 15. Péntek, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mediemil írta:
Szerintem a CD váltók kora lejárt, egy jó fejegység és van mindened ami szem szájnak ingere: MP3,USB csati, SD-kártyaolvasó .Minek CD váltó egy vagyonba kerül és ami a CD tárba elfér 6-10 lemez az ráfér egy MP3-as lemezre,az SD kártyáról nem is beszélve

Még mindíg vannak, akik azt állítják, hogy a gyári fejegység néz ki legszebben a középkonzolon... Fura izlése van a kollégának, de én csípem, úgyhogy senki ne merje kinevetni... ?rd?g Kacsint? Laza
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Június 15. Péntek, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
Még mindíg vannak, akik azt állítják, hogy a gyári fejegység néz ki legszebben a középkonzolon... Fura izlése van a kollégának, de én csípem, úgyhogy senki ne merje kinevetni... ?rd?g Kacsint? Laza

Azon nem vitatkozom, szépen illeszkedik a gyári fejegység, csak a belseje is olyan lenne... Nem a kinézete miatt cseréltem le én sem.
pederizs
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Június 16. Szombat, 5:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fejegyseg volt az első, amit az autó vásárlása utáni nap kiszedtem. Természetesen a hangfalakat is! Nagyon gáz ahogy szól!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Június 16. Szombat, 8:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak a hangszorokat cseréltem le...nekem kényelmes a kormányrol irányithatoság(mármint a rádiot is) Nagyon boldog
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 15. Szerda, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyári rádió olvasófej tisztítása:

1. Akkumulátor saruk levétele
2. Fejegység kiszerelése

3. Takarólemez leszerelése

4. Lencse tisztító alkohollal, fültisztító pálcikával megkenegetjük a lencsét...

KÉSZ...

Visszaszerelés és ellenőrzés... bajt nem okozhatunk vele, ha figyelünk, viszont spórolhatunk egy kis pénzt Kacsint?
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 15. Szerda, 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mediemil írta:

Viszont nekem megéri , hogy inkább CD váltót használjak mint , hogy ne vezérelhessem a kormányról a rádiót + a központi kijelző is működjön.
vitibogi
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 15. Szerda, 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tomcat33 írta:
mediemil írta:

Viszont nekem megéri , hogy inkább CD váltót használjak mint , hogy ne vezérelhessem a kormányról a rádiót + a központi kijelző is működjön.
Akkor már inkább DVD váltó... ez még jövőnek számít.
Blasto
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 15. Szerda, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akit érdekel:

Gyári VDO RD3-as rádió csatlakozójának kiosztása:
http://www.pc2car.hu/rd3.pdf
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gerence75
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 22. Szerda, 18:25    Hozzászólás témája: segitsetek Hozzászólás az előzmény idézésével

a gyári fejegységemet megtisztitottam pár napig jó volt de most hiába tisztittom és levegövel fujom akkor se akar megszolalni a cd-t. igy csinál hogy a lemezt beteszem a kis motor egy-ketöt rángat mintha müködni akarna és kész se kép se hang. ha valaki tudna segiteni megköszönöm de ha egy jó és ólcsó szerelöt tudtok az se egy hátrány. még egy kérdés hogy valoban csak szakszerviz javithatja,mert egy müszerész nekem azt mondta.
köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 22. Szerda, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a fej optikája kopott meg, azt nem nagyon javítják (drágább, mint amennyit az egész ér). Egy asztali lejátszóval jártam így: egyre többször kellett tisztítani, a végén szinte 2-3 cd-ként. A szervízben ~20e-ért cseréltek volna fejet benne S?r? vagy nagyon szomor?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 22. Szerda, 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha az előző hozzászólásokban leírt tisztítási útmutató nem segít, akkor valóban szakemberhez kell fordulni... azon erősen meglepődnék, ha a márkaszervíz bármit is kezdene vele (cserén kívül)...

Van egy Picassos kolléga aki ilyesmivel foglalkozik: http://www.tvszereles.hu/
Böröcz Gábort keresd...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Autóhifi Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
1 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban