Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

1

· Tegnapi

1

· Összes tag

5510

Utolsó 5 Tagunk
 01:May 07, 2021Beni
 02:May 06, 2021Mukiapu
 03:May 04, 2021majidsadiq
 04:Apr 30, 2021fm0728
 05:Apr 19, 2021Szunyog83

Látogatók

Vendégek (100%)

9

01: 157.90.209.XX  02: 3.238.235.XXX  03: 185.189.114.XXX  04: 66.249.65.XX  05: 66.249.65.XX  06: 5.255.231.XX  07: 84.2.213.XXX  08: 66.249.65.XX  09: 216.244.66.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

9

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

10895

· Tegnap

38378

· Összesen ·
81041304

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

630

· Naponta

13,848

· Havonta

422,090

· Évente

5,065,082

Szerver idő
 · idő

15:59:58

· Dátum

07/05/21

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Elektromos ablak
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Elektromos ablak
Ugrás oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lofi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2009. Június 12. Péntek, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kulos írta:
Lofi írta:
Kulos írta:
tomcat33 írta:
nekem meg mivel van légterelőm is soxor visszajön egy kicsit mert akadálynak érzékeli. Kacsint?

Nekem is van ilyen jelenség, de nem túl gyakran Felki?lt Felki?lt Zavarban lev? Kacsint?

Mikor először feltettem a légterelőt nálam is csinálta, de én sarokcsiszolóval ívesebbre csiszoltam, s azóta nem jött elő a visszaengedés (kopp-kopp-kopp)

Mit csiszoltál? A légterelő peremét? Forg? szemek

Van az a ~1 cm-es rész ami a helyén tartja a szélterelőt (bemegy az üveg és a gumi tömítés közé). Ez nálam elég szögletesen volt lehajlítva (fröccsöntve), s ezt a peremet érzékelte akadályként a becsípődésgátló. Na, ezt ívesebbre csiszoltam, de csak finoman, nehogy túlzottan meggyengítsem, sőt még a végén 200-as papírral kicsit "megpolíroztam" kézzel, hogy jobban csússzon.
Kulos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2009. Június 12. Péntek, 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lofi írta:
Kulos írta:
Lofi írta:
Kulos írta:
tomcat33 írta:
nekem meg mivel van légterelőm is soxor visszajön egy kicsit mert akadálynak érzékeli. Kacsint?

Nekem is van ilyen jelenség, de nem túl gyakran Felki?lt Felki?lt Zavarban lev? Kacsint?

Mikor először feltettem a légterelőt nálam is csinálta, de én sarokcsiszolóval ívesebbre csiszoltam, s azóta nem jött elő a visszaengedés (kopp-kopp-kopp)

Mit csiszoltál? A légterelő peremét? Forg? szemek

Van az a ~1 cm-es rész ami a helyén tartja a szélterelőt (bemegy az üveg és a gumi tömítés közé). Ez nálam elég szögletesen volt lehajlítva (fröccsöntve), s ezt a peremet érzékelte akadályként a becsípődésgátló. Na, ezt ívesebbre csiszoltam, de csak finoman, nehogy túlzottan meggyengítsem, sőt még a végén 200-as papírral kicsit "megpolíroztam" kézzel, hogy jobban csússzon.

Nem rossz ötlet, megnézem, hogy milyen az enyém
Szabb
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 31. Hétfő, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Ablaknyiszorgásról szeretnék kérdezni:
Már egy jó ideje megvan, a jobb elsőnél, az a biz. "talán a por ment a műanyag és üveg közé" hang! Mostanában durvább, és közeleg a kötelező szervíz (még a 2 éves gari lejárat előtt), aztán nem tudom, hogy végül ezt érdemes jelezni nekik vagy nem?!
Korábban olvastam, hogy bár típushibának mondhatjuk, de senki nem ismeri el, ezért halott ügy, ill. a levegőkompresszoros kezelést is észben tartottam!
Mit lépnek mostanában erre a szervizek, valakinek valami pozitív?
Szabb
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 7. Hétfő, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Történt levegőbefúvás, szervízben a nyikorgó-recsegő félig lehúzott ablak miatt - eredmény: nem lett jobb, sőt a hibátlan bal oldali is nyekereg néha..
PPGergo
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 7. Hétfő, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kend be szilikonnal a gumireszeket. lehet kicsit meg van vetemedve, ezert nyikorog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szabb
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 8. Kedd, 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meglehet, már olvastam korábbról ilyen javaslatot, egy próbát megérhet!
Aztán hogy milyen tartós lesz, meglátjuk!
Szilikon spray-vel mehetek rá (és közé is), vagy vmi zselésebbel ajánlott?
rozi1950
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 8. Kedd, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

60 000 - es szervíznél hibaként megjegyeztem, nehezen megy, félúton megál a bal első ablak.
Nekem azért volt kellemetlen mert bezáráskor felhúzza az ablakokat, így volt , hogy félállásban maradt az ablak.
Szó nélkül cserélték komplett az egészet. Azóta, egy éve, hibátlanul működik.
Vigyory
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 8. Kedd, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ablak felhuzigálás záráskor az egy utólagosan beépített okoska szerkezet eredménye, igaz? Vagy képes rá némelyik tojásdad paripa saját kútfőből is?

rozi1950 írta:
60 000 - es szervíznél hibaként megjegyeztem, nehezen megy, félúton megál a bal első ablak.
Nekem azért volt kellemetlen mert bezáráskor felhúzza az ablakokat, így volt , hogy félállásban maradt az ablak.
Szó nélkül cserélték komplett az egészet. Azóta, egy éve, hibátlanul működik.

PPGergo
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 8. Kedd, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szabb írta:
Meglehet, már olvastam korábbról ilyen javaslatot, egy próbát megérhet!
Aztán hogy milyen tartós lesz, meglátjuk!
Szilikon spray-vel mehetek rá (és közé is), vagy vmi zselésebbel ajánlott?

en szilikon balzsamot hasznalok, mert ha spayt fujkalod a kocsiban, megy az uvegre is, torolheted le rola
prevent, metroban 1000 HUF alatt van, sokaig eleg, nagyon szep utana a belso ter (kereskedesben is ezzel kenik az autokat eladas elott)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lofi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 8. Kedd, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vigyory írta:
Az ablak felhuzigálás záráskor az egy utólagosan beépített okoska szerkezet eredménye, igaz? Vagy képes rá némelyik tojásdad paripa saját kútfőből is?

Ablakfelhúzás záráskor topikban nézelődj.
Szabb
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 9. Szerda, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen a szilikon-balzsam infót! Mosoly
Ki fogom próbálni!
hukattil
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Január 15. Szombat, 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello Márkatársak !
A következő problémára keresek segítséget. A bal első ablakemelőm nem működik, ez a határátkelésnél kezdődött így minden bódénál ajtót kellett nyitnom. És még örüljek ,hogy nem szedték szét az ajtót cigi után kutatva, amitől esetleg nem megy le az ablak. Gombnyomásra az ajtóban kattan egyet valami és ennyi.A fiammal lebontottuk a burkolatot, ahol pedáns rend és tisztaság uralkodott.Ismerkedtem a mechanikával , lehúztam a motoron lévő csatlakozót, kontakt spréztem, bezsíroztam az ablak vezető sint. Igyekeztem WD-40-et juttatni a bouwdenekbe. Semmi hatás, aztán már többszöri próbálkozás után nem is kattant. A motor meleg volt.Néhány perc múlva újabb kísérlet és láss csodát kelletlenül ugyan de megindult . Többszöri le-fel után már vidámabban járt. Eltelt 2 hónap és most ismét nem működik. Mi okozhatja ezt ?
evike
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2011. Január 15. Szombat, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hukattil írta:
Hello Márkatársak !
A következő problémára keresek segítséget. A bal első ablakemelőm nem működik, ez a határátkelésnél kezdődött így minden bódénál ajtót kellett nyitnom. És még örüljek ,hogy nem szedték szét az ajtót cigi után kutatva, amitől esetleg nem megy le az ablak. Gombnyomásra az ajtóban kattan egyet valami és ennyi.A fiammal lebontottuk a burkolatot, ahol pedáns rend és tisztaság uralkodott.Ismerkedtem a mechanikával , lehúztam a motoron lévő csatlakozót, kontakt spréztem, bezsíroztam az ablak vezető sint. Igyekeztem WD-40-et juttatni a bouwdenekbe. Semmi hatás, aztán már többszöri próbálkozás után nem is kattant. A motor meleg volt.Néhány perc múlva újabb kísérlet és láss csodát kelletlenül ugyan de megindult . Többszöri le-fel után már vidámabban járt. Eltelt 2 hónap és most ismét nem működik. Mi okozhatja ezt ?

Az, hogy mostanra halt meg a motor benne.
hukattil
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2011. Január 15. Szombat, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a gyors reakciót. A jelenség most hasonló az előzőhöz, kattanás és más semmi. Azt hiszem, ha melegebb lesz újra lebontom és belenézek.
evike
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2011. Január 15. Szombat, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hukattil írta:
Köszi a gyors reakciót. A jelenség most hasonló az előzőhöz, kattanás és más semmi. Azt hiszem, ha melegebb lesz újra lebontom és belenézek.

Lehethogy megint sikerül összehoznod úgy, hogy müködik majd. Van olyan érzésem, hogy esetleg megint csak rövid ideig... Na ne legyen igazam.
Amúgy az se biztos, hogy a motor tényleg meghalt, esetleg apró javítással, valaminek a cseréjével megint rendesen müködöképes lesz.
zozi
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2011. Január 15. Szombat, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.ablakemelokjavitasa.hu/
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2011. Január 17. Hétfő, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hukattil írta:

Kattanásnál old le a védelem, akkor még él a motor.
Szorulhat, azért nem le. Vagy folyamatos fel jelet kap, és attól meleg - nekem amikor beázott a riasztó, ez történt.
pepe0419
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2012. November 4. Vasárnap, 18:16    Hozzászólás témája: szrájk Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, mostanában többször van olyan, hogy nem akar lemenni a bal első ablak, nyomom a gombot, semmi, hallom a relé (?) kattanást, semmi. Aztán egyszer csak a sokadik gombnyomásra elindul. Olyan, mintha beszorult volna, és a motor nem bírja. Láttam, hogy volt már ez probléma, mi lett a megoldás? Pepe
jocka
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2012. November 6. Kedd, 19:43    Hozzászólás témája: Re: szrájk Hozzászólás az előzmény idézésével

pepe0419 írta:
Sziasztok, mostanában többször van olyan, hogy nem akar lemenni a bal első ablak, nyomom a gombot, semmi, hallom a relé (?) kattanást, semmi. Aztán egyszer csak a sokadik gombnyomásra elindul. Olyan, mintha beszorult volna, és a motor nem bírja. Láttam, hogy volt már ez probléma, mi lett a megoldás? Pepe

Szia! Pic-elektromos vagyok, megpróbálok segíteni.
1. A bal első ajtó ugyebár sokkal többet van használva mint a többi. Az átvezetésnél szokott eltörni a gumi alatt, a két vastagabb vezeték közül az egyik. Ettől még a motorban lévő elektronikát halljuk, csak nincs feszültség amit kapcsoljon szegény beépített relé.
2. A másik gond szokott lenni, a motor szénkefék enyhe kontakthibája, ezt is könnyű letesztelni: ha épp nem működik, akkor kárpit le, megkeresed a kis motort és rákoppintasz egy csavarhúzóval és elindul. Ilyenkor kefe tisztítás, vagy csere.
Ja és fontos: ne vegyen senki olasz, ill. kínai ablakemelő szerkezetet Forg? szemek
pepe0419
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2012. November 7. Szerda, 9:07    Hozzászólás témája: Re: szrájk Hozzászólás az előzmény idézésével

jocka írta:
pepe0419 írta:

Szia! Pic-elektromos vagyok, megpróbálok segíteni.
1. A bal első ajtó ugyebár sokkal többet van használva mint a többi. Az átvezetésnél szokott eltörni a gumi alatt, a két vastagabb vezeték közül az egyik. Ettől még a motorban lévő elektronikát halljuk, csak nincs feszültség amit kapcsoljon szegény beépített relé.
2. A másik gond szokott lenni, a motor szénkefék enyhe kontakthibája, ezt is könnyű letesztelni: ha épp nem működik, akkor kárpit le, megkeresed a kis motort és rákoppintasz egy csavarhúzóval és elindul. Ilyenkor kefe tisztítás, vagy csere.
Ja és fontos: ne vegyen senki olasz, ill. kínai ablakemelő szerkezetet Forg? szemek

Köszi, az összekötő vezetéket megnézem, de amíg nem lesz tartósan rossz az emelő, a kárpitot nem bontom le, láttam múltkor egyet szerelni, hát, nem egyszerű Mosoly
simi73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2012. November 27. Kedd, 16:29    Hozzászólás témája: elektromos ablak bal Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali..
Esetleg tudna valaki feltenni fotokat az elso ablakemelo kiszedesehez, tisztitasahoz, koszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nono_84
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2012. December 5. Szerda, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Nálam a következő jelenség áll fenn:bal oldali elektromos ablakemelő(ami ugye teljesen automata-nem kell nyomva tartani,csak egy gombnyomás fel le... )lefele oké is leengedi megnyomom megállít,de ha felfele akarom húzni
megnyomom a gomb felső részét erre elmozdul egy pillanatra fel majd lefele indul egy darabig ,ezt 2x 3x csinálja mire elindul normálisan felfelé!
Másik jelenség:fel(teljesen) , le(teljesen) , fel (teljesen) utána se kép se hang meg se mozdul várok egy kicsit újraéled...Hasonló valakinél ,ötletek?

Köszi!
Vissza az elejére
insel
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2012. December 5. Szerda, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

A bal első ablakom (elektomos) ha le van egy kicsit is húzva, hangosan nyöszörög menet közben a rázkódástól. Kezelhető a probléma házilag? Ha igen, hogyan?

Köszönettel:
szloboda
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2012. December 8. Szombat, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem találtam pontosabb témát ezért ide írok.
Az üvegtetőnél lévő szigetelést lehet valahogy cserélni?
Mert kb 90km/h-ig jó , de utána már elég hangosan süvít.
Kinyomtam sziloval azt a kis légterelőt ami előtte van,
mert az is egy kicsit már elvált a kasztnitól.
Egy kicsit jobb lett de nem az igazi.
Valaki járt már így?
Lajos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2012. December 12. Szerda, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

insel írta:
Sziasztok,

A bal első ablakom (elektomos) ha le van egy kicsit is húzva, hangosan nyöszörög menet közben a rázkódástól. Kezelhető a probléma házilag? Ha igen, hogyan?

Köszönettel:

Csak megszokni lehet. Az enyém is csinálja, bár néha, ki tudja miért abbahagyja. Szomor?
Chowder
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2012. December 12. Szerda, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor megvettük, nekem is csinálta az ablak nyöszörgést/csikorgást, de valami borzasztó módon.

Szétkaptam az ajtót, megzsíroztam mindenhol a bowdent/csigákat, de semmi. Végül megtaláltam, hogy az ablaküveget az ablakemelő szerkezethez alul rögzítő műanyag biz-basz nyikorog/csikorog az üvegen, ezt jól megkenve zsírral abbamaradt, és köszöni azóta eltelt 3,5 éve hallgat Kacsint?

Chowder
insel
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2012. December 13. Csütörtök, 8:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Chowder írta:
Amikor megvettük, nekem is csinálta az ablak nyöszörgést/csikorgást, de valami borzasztó módon.

Szétkaptam az ajtót, megzsíroztam mindenhol a bowdent/csigákat, de semmi. Végül megtaláltam, hogy az ablaküveget az ablakemelő szerkezethez alul rögzítő műanyag biz-basz nyikorog/csikorog az üvegen, ezt jól megkenve zsírral abbamaradt, és köszöni azóta eltelt 3,5 éve hallgat Kacsint?

Chowder

Köszönöm.
simi73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 8. Szerda, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Nem tudjatok, hol lehet olyan feher muanyag fitty feneket venni kulon az ablakemelohoz...ez felelos azt hiszem, hogy log az ablakuveg , ezaltal befeszul es lassabban huzza fel az ablakot....VAGY?? Tippek??
pda
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 8. Szerda, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..

Legutóbb pda szerkesztette (2013. Július 27. Szombat, 22:57), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
simi73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 8. Szerda, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pda írta:
simi73 írta:
Hali!
Nem tudjatok, hol lehet olyan feher muanyag fitty feneket venni kulon az ablakemelohoz...ez felelos azt hiszem, hogy log az ablakuveg , ezaltal befeszul es lassabban huzza fel az ablakot....VAGY?? Tippek??
gugli?

ablakemelő alkatrész

http://www.ablakemelok.hu/

majd most kiderül, mit tudnak Kacsint?

Nagyon boldog oltári ötlet...Te mágus vagy.. Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
pda
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 9. Csütörtök, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..

Legutóbb pda szerkesztette (2013. Július 27. Szombat, 22:56), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
simi73
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 12. Vasárnap, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pda írta:
simi73 írta:

Nagyon boldog oltári ötlet...Te mágus vagy.. Nagyon boldog
az úttörő ahol tud segít Vicces
felhívtad őket?

Szia, Igen beszéltem velük...csak hát mire leküldik a 2 kis "bisz-baszt" többe kerül...de találtam 1 ezermestert aki ilyeneket javít, itt volt az orrom előt..hála legyen az Úrnak!...azt mondta van rá megoldása.... Kacsint?
pda
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2013. Máj 12. Vasárnap, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..
pepe0419
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 10. Péntek, 9:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali, jól gondolom, hogy az ablakemelő motorhoz csak úgy férek hozzá, ha kiszerelem az egész szerkezetet?
pepe0419
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 10. Péntek, 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Xsarahoz való bal első szerkezet jó lehet a Picbe?
Kulos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 17. Péntek, 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pepe0419 írta:
Hali, jól gondolom, hogy az ablakemelő motorhoz csak úgy férek hozzá, ha kiszerelem az egész szerkezetet?

Ez így igaz, jól gondolod! Kacsint?
Kulos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2017. Március 17. Péntek, 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pepe0419 írta:
A Xsarahoz való bal első szerkezet jó lehet a Picbe?

Mivel kiszereled, támaszd fel az üveget és összetudod hasonlítani a két szerkezetet... Forg? szemek
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Meghibásodások, szervízelési kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban