Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

1

· Tegnapi

1

· Összes tag

5510

Utolsó 5 Tagunk
 01:May 07, 2021Beni
 02:May 06, 2021Mukiapu
 03:May 04, 2021majidsadiq
 04:Apr 30, 2021fm0728
 05:Apr 19, 2021Szunyog83

Látogatók

Vendégek (100%)

12

01: 157.90.209.XX  02: 3.238.235.XXX  03: 185.189.114.XXX  04: 66.249.65.XXX  05: 37.188.86.XX  06: 86.101.207.XXX  07: 66.249.65.XX  08: 66.249.65.XX  09: 5.255.231.XX  10: 84.2.213.XXX  11: 66.249.65.XX  12: 216.244.66.XXX

Tagok (0%)

0

Összesen online

12

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

10826

· Tegnap

38378

· Összesen ·
81041235

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

630

· Naponta

13,848

· Havonta

422,090

· Évente

5,065,077

Szerver idő
 · idő

15:52:47

· Dátum

07/05/21

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Vadriasztó
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Vadriasztó

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Biztonságtechnika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Van vadriasztód
Van mert hasznos.
18%
 18%  [ 2 ]
Van de nem tapasztalok semmit.
36%
 36%  [ 4 ]
Nincs mert nem hiszek benne.
36%
 36%  [ 4 ]
Nincs de tervezem hogy beszerzek .
9%
 9%  [ 1 ]
Összes szavazat : 11

Szerző Üzenet
DGY
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 4. Vasárnap, 22:24    Hozzászólás témája: Vadriasztó Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem találtam ilyen topikot hát nyitok e témában is!

Kérdezem a tisztelt tagságot van e az autóján vadriasztó,ha van mi a tapasztalata ha nincs miért nincs Ny magyarul:

Hasznos,vagy csak vakítás K?rd
DGY
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 4. Vasárnap, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikor megvettem a kocsit (lassan 1 éve) raktam fel vadriasztót,a hüttő elé allulra,a lőkhárító alatti részre,a "rács"-ra.Azóta rá se néztem, talán még megvan Zavarban lev? Olyan helyet kerestem,ahol a menetszél éri,de a mosóban nem szedi le a mosókefe,meg nem virít,mert nem az a gyönyörü darab Forg? szemek
Igazából csak a biztonság kedvéért került fel!
Találkoztam már őzzel az út szélén nem egyszer ,de nem törte össze magát,hogy meneküljön S?r? vagy nagyon szomor?
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 4. Vasárnap, 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én biztosan rossz példa vagyok: 24 éve vezetek, sohasem volt ilyen a kocsin és egyszer sem ütköztem állattal. Tehát vagy felesleges vagy mákom volt eddig (az utóbbinak nagyobb esélyt adok). Egyszer mondjuk a sz@r is meghűlt bennem, amikor megjelent két világító szempár az árokban, amihez méretes agancs és legalább 200-300 kg is tásult. Talán 2 mp-ig tartott, de szerencsére nem mozdult.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 8:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az egyiken van, a másikon nincs... mindkettővel találkozom vaddisznóval, őzzel, szarvassal... magasról tojnak a vadriasztóra... mindenesetre a tetőcsomagtartós vadriasztó enyhén szólva is röhej Forg? szemek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 8:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt el is felejtettem, hogy mióta fent van azóta csak úgy hullanak körülöttem a madarak Zavart Zavarban lev?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
insel
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a múlt héten vettem a tököli CBA-ban fillérekért (hallod MJoe?). Hozzá kell tennem, hogy az előző kocsim 3 hónapos korában kapott egyszerre 2 őzet is a Duna-gát tetején (műút). Kicsit volt csak vicces, hogy nem lehetett kikerülni őket, egyenesen nekiugrottak a kocsinak...
Azóta (ha kapok Forg? szemek ), felteszem őket. Amit érdemes tudni róla: általában 60 km/órás sebességtől erősödik fel annyira az ultrahang ereje, hogy az már zavarja a vadakat.
Én még nem hallottam, hogy akinek volt ilyenje, találkozott volna pörköltnek valóval...
Persze az egész hit kérdése is. Akinek zúzta már össze a kocsiját jószág (és még vezetésképes...), az mindent megtesz, hogy még egyszer ne fordulhasson elő ilyesmi vele...
MC_Pite
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze hogy van...
Lofi
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mostaniakat annyira már nem figyelem, de a régebbi japcsi gépeken volt gyárilag az első ajtókon 1-1 kis műanyag kitüremkedés kb. az ablak félmagasságában. Vadriasztó (gyári extra Nevet?) gyanánt szolgált. Ilyennel szerelt kocsival én kétszer is igen közeli kapcsolatba kerültem őzekkel, persze lehet, hogy öngyilkosak akartak lenni vagy totál süketek voltak. Forg? szemek
Lajos
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagycitrom írta:
Én biztosan rossz példa vagyok: 24 éve vezetek, sohasem volt ilyen a kocsin és egyszer sem ütköztem állattal. Tehát vagy felesleges vagy mákom volt eddig (az utóbbinak nagyobb esélyt adok). Egyszer mondjuk a sz@r is meghűlt bennem, amikor megjelent két világító szempár az árokban, amihez méretes agancs és legalább 200-300 kg is tásult. Talán 2 mp-ig tartott, de szerencsére nem mozdult.

25 éve vezetek.
Vadásztrófeáim a következők:
_Trabanttal két nyúl és egy veréb, ami összetörte a Trabi elejét.
-Ignissel egy fácán.
-Pic-kel egy kő, ami behorpasztotta a motorháztetőt.
A többi kocsim nem szeretett szerencsére szafarizni.
Nevet?
norberger78
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is fenn van! Laza
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 5. Hétfő, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos írta:
-Pic-kel egy kő, ami behorpasztotta a motorháztetőt.
Hát annak szerelhetsz akármilyen sípoló kütyüt... Nevet?
motoros
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 6. Kedd, 6:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vadriasztóról annyit kell tudni,hogy ultrarövid tartományban szólaltat meg hangot amit a vad füle érzékel,és mi nem halljuk.Igaz hogy a vad hallására is támaszkodik,de ha megzavarják akkor bizony menekül.és nem a hallására hagyatkozik.Tehát a" vadveszély " tábla nem véletlenül van kihelyezve.!!!
nono_84
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 10. Szombat, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nekem volt fent vadrisztó de ócskát sem ért mert sikerült egy közepes állatnak ,szó szerint oldalról belefutnia a lökhárítóba és fél millás kárt csinálnia,bár ennek elllenére az új lökhárítóra is került igaz egymásik típus (fekete)és azóta is láttam egy kicsivel méretesebb példányt at z út mentén de szerencsére nem mozdult felém bár az erdő felé se ,de nem merek azóta 90-nel gyorsabban menni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Biztonságtechnika Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban