Welcome to CitroenPicasso.hu!

Főmenü
· Főoldal
· Adataid
· Apróhirdetés
· Eseménynaptár
· Fórum
· Fotóalbum
· Hírek archívuma
· Hírküldés
· Keres
· Klubtagok - zártkörű
· Letöltések
· Linkek
· Rovatok
· Statisztikák
· Szavazások
· Tagok listája
· Új tagoknak
· Videó-album

Információk
Üdvözlet Vendég

Felhasználónév

Jelszó

Felhasználók

· Mai

0

· Tegnapi

0

· Összes tag

5512

Utolsó 5 Tagunk
 01:May 16, 2021Bombi21
 02:May 08, 2021onedamme
 03:May 07, 2021Beni
 04:May 06, 2021Mukiapu
 05:May 04, 2021majidsadiq

Látogatók

Vendégek (100%)

12

01: 157.90.181.XXX  02: 207.180.226.XXX  03: 34.237.52.XX  04: 192.99.36.XXX  05: 192.99.5.XX  06: 66.249.66.XXX  07: 17.121.115.XXX  08: 185.50.250.XXX  09: 66.249.66.XXX  10: 66.249.66.XXX  11: 216.244.66.XXX  12: 195.181.172.XX

Tagok (0%)

0

Összesen online

12

Eddig ma

· Összesen

261

· Tagok

1

· Vendégek

260

Látogatók száma
 · Ma

5546

· Tegnap

29212

· Összesen ·
81216492

találatot kaptunk az oldal indítása óta:
2006. október

Átlag
 · Óránként

630

· Naponta

13,878

· Havonta

423,003

· Évente

5,076,031

Szerver idő
 · idő

02:14:59

· Dátum

19/05/21

· Időzóna

GMT + 2

Sentinel
You have been warned!
We have caught 916 shameful hackers.

NukeSentinel(tm) 2.4.2pl6

Citroen Picasso Fórum :: Téma megtekintése - Autóvillamosság
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   BelépésBelépés 

Autóvillamosság
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Elektronika
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 21. Csütörtök, 10:01    Hozzászólás témája: Autóvillamosság Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudtok véletlenül egy jó autovillamossági szervizt Budaörsön?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 21. Csütörtök, 10:51    Hozzászólás témája: Re: Autóvillamosság Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Nem tudtok véletlenül egy jó autovillamossági szervizt Budaörsön?

Szigetszentmiklós K?rd
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 21. Csütörtök, 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az sem rossz Mosoly

Csak hogy mentegetőzzek: Nem nekem kell, hanem egy pözsónak Nevet?
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2006. December 21. Csütörtök, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Az sem rossz Mosoly

Csak hogy mentegetőzzek: Nem nekem kell, hanem egy pözsónak Nevet?

Hadarits Tamás
06 30 9447457
Szigetszentmiklós Gyári u 60
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gabor
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2006. December 21. Csütörtök, 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gazdagréten tudok egyet, az oltvány közben, pontosabb címet nem tudok, de jól felszeret műhely, egy családi ház aljában van.
Remélem tudtam segíteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006. December 22. Péntek, 0:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, köszönöm a segítségeket továbbítottam őket a kérdezőm felé.
vegh
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Február 5. Hétfő, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!

Mostanaban olyant csinal a kocsi, hogy kiveszem a kulcsot ugye egy perc és kikapcsol a magnó és mutanna kb 10 perc megint bekapcsol pár másodpercre és ez ismétlődik rendszertelenül!

Mi lehet a gondja???

Előre is kösz a válaszokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Február 5. Hétfő, 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vegh írta:
Üdv mindenkinek!

Mostanaban olyant csinal a kocsi, hogy kiveszem a kulcsot ugye egy perc és kikapcsol a magnó és mutanna kb 10 perc megint bekapcsol pár másodpercre és ez ismétlődik rendszertelenül!

Mi lehet a gondja???

Előre is kösz a válaszokat!

probaként vedd le az akksi sarut utána add rá a gyujtást lépj a fékpedálra,majd tedd vissza a sarukat.
vegh
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Február 5. Hétfő, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, holnap meg is próbálom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
TSASA
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A minap egy kis elektronikai szerelés után találtam a kormányoszlop alatt két lógó vezetéket. Az egyik vastag, barna színű, ami oda van szigetelőzve a köteghez, és egy másikat ami vékonyabb ,világoskék és feket csatlakozó van rajta. Az a kérésem, hogy akinek u.a. a típusa az autójának, megtenné nekem, hogy a biztosítéknyíláson bekukkantana a kormányoszlop felé, hogy Őneki is lógnak ezek a csatik (vagy hova van bedugva?). Én szétszedtem a az alsó burkolatot és a kormány alsó burkolatát ,de nem találtam meg a helyét. Lehet, hogy nem is én húztam ki csak gyárilag nincs bedúgva. Zavarban lev? Segítségeteket előre is köszi! Ja és nem úgy téptem be a vezetékeket! Mosoly Hibaüzenet nincs, első ránézésre minden működik Nagyon boldog

1,6 16V 110LE Tendance 2006-os modell (autó 1hónapos)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
motoros
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne idegeskedj! Ezek nagy valószinüséggel valaminek a vezeték előkészitései Felki?lt Ha minden műkszik akkor ne foglalkozz vele,vagy ha igen a szervizben pillanatok alatt megmondják.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látatlanban a hátsó elektromos ablakemelő előkészített vezetékei...
Vissza az elejére
TSASA
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a nyugtatást. mindegyik csatiban csak egy ér van, ezért valami érzékelésre tippeltem, de én is bízom hogy nem én balf...kodtam. Felki?lt K?rd Bár néztem a többi csatit, azért nem olyan egyszerű kihúzni őket.Most már nyugodtabban alszom ,de azért még lehet, hogy barna és kék vezetékkel álmodom Nagyon boldog
Vissza az elejére
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TSASA írta:
Most már nyugodtabban alszom ,de azért még lehet, hogy barna és kék vezetékkel álmodom Nagyon boldog

Aludhatsz nyugodtan... azért reggel megnézem az enyémen is Kacsint?
Vissza az elejére
TSASA
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok ! Köszi A biztosítéknyílás jobb szélétől kb 5-10cm van, de azért látni.
Vissza az elejére
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 21. Hétfő, 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TSASA írta:
Köszi a nyugtatást. mindegyik csatiban csak egy ér van, ezért valami érzékelésre tippeltem, de én is bízom hogy nem én balf...kodtam. Felki?lt K?rd

Biztos , hogy nem húztál szét semmit! Ezeket a csatikat nem tudod csak úgy véletlenül széthúzni!
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát azt hittem, hogy ma végre megoldódik a pic két hetes kínlódása!
De nem így lett! ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

Két hete kezdte, diagnosztikai lámpa kigyulad, pánik indul. Szervíz komp: 1 , 2 henger gyújtáskimaradás, 2. lamdasznda fesz túl magas.

Gyors szerelés: Burkolat le, 1 , 2, gyergya áll az olajban. Nembaj a szelepfedelt olyan jól meghúzták, hogy kézzel utánna lehetet húzni. Gyergya takarít tömítés csere, lamdasznda csere. Hibakód töröl. Nagyon boldog

Kb 5 óra múlva újra diagnosztikai lámpa: Sokkolt
EGR szelep, 1 lamdaszonda, valami nyavaja a keverékképzésnél. 1 bank 2 lamdaszonda inaktív. (most volt cserélve)

Kétnap múlva hidigen nem megy szinte lefullad, diagnosztikai lámpa.
Agyvíz felforr irány a márkaszervíz (Ciroen Orbán, gyorsak korektek).
Szervíz kompi: 1- 2 lamdaszonda, klíma hőmérséklet érzékelő vagy mi a jobb oldali tükörben. Ismeretlen hiba.

Tanakodás után rájöttek, hogy lehet, hogy egy software frissítés lehet, hogy segít. Hát legyen. Rátöltötték, hibakód töröl, mind ezt 9984 FT-ért! Nagyon boldog

Azóta semmi gond. A hibajelzés nem jött vissza. Viszont azóta ha menetközben lezárom az ajtókat kb 1 - 1,5 perc múlva elkezd riasztani a vas. De nem az irányjelzők villognak, hamen a helyzetjelzők. ?r?lt
Ha bezárom, vagy kinyitom akkor az irányjelzők villognak.

Valami ötlet, hogy mi lehet a gondja? Már megint egy elmezavar??
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78 írta:
Gyors szerelés: Burkolat le, 1 , 2, gyergya áll az olajban. Nembaj a szelepfedelt olyan jól meghúzták, hogy kézzel utánna lehetet húzni. Gyergya takarít tömítés csere, lamdasznda csere. Hibakód töröl. Nagyon boldog

Sokkolt Jó hogy nem hagytad el a fél motor út közben...
Orka-78 írta:
Kb 5 óra múlva újra diagnosztikai lámpa: Sokkolt
EGR szelep, 1 lamdaszonda, valami nyavaja a keverékképzésnél. 1 bank 2 lamdaszonda inaktív. (most volt cserélve)

ott vesztettem el a fonalat, hogy EGR szelep... itt most nem benyásról beszélünk? Tudtommal abban nincs...
Orka-78 írta:
Kétnap múlva hidigen nem megy szinte lefullad, diagnosztikai lámpa.
Agyvíz felforr irány a márkaszervíz (Ciroen Orbán, gyorsak korektek).
Szervíz kompi: 1- 2 lamdaszonda, klíma hőmérséklet érzékelő vagy mi a jobb oldali tükörben. Ismeretlen hiba.

Tanakodás után rájöttek, hogy lehet, hogy egy software frissítés lehet, hogy segít. Hát legyen. Rátöltötték, hibakód töröl, mind ezt 9984 FT-ért! Nagyon boldog

Azóta semmi gond. A hibajelzés nem jött vissza. Viszont azóta ha menetközben lezárom az ajtókat kb 1 - 1,5 perc múlva elkezd riasztani a vas. De nem az irányjelzők villognak, hamen a helyzetjelzők. ?r?lt
Ha bezárom, vagy kinyitom akkor az irányjelzők villognak.

Ok... rossz a keverékképzés, alapjárat, lambdaszomda kiakadt... a külső hőmérséklet ézékelőhöz (ami a tükörben van) köze nincs... hacsak nem ez alapján alakítja a keveréket, de akkor megfexem a röhögéstől... szoftverfrissítés javított rajta, de hibás lehet a szoftver... vagy... Tomcat gépéből kiindulva: nincs véletlenül beázva fedcomp Zavart

Akksi leszed/felrak volt már a frissítés óta?
Vissza az elejére
rozi1950
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 7:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi!

Eszembe jutott egy régebbi gépem!
Fiat Ritmo 1125 cm3, vagy 50 LE.
A motortér szinte üres volt, és összesen egy szál madzag ment a gyújtás elosztóhoz, és persze a világítások.
Ennyi volt az össz "elektronika ". Nevet? Nevet? Nevet?

csocsó
tomcat33
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 9:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
vagy... Tomcat gépéből kiindulva: nincs véletlenül beázva fedcomp Zavart

Akksi leszed/felrak volt már a frissítés óta?

Nem lennék meglepődve ha neki is belenne ázva. Szomor?
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemtudom megyek megnézem a kompi. + Akksi le - fel játékot.
Kiváncsi leszek rá.

Hát ez az EGR szelep nekem is furcsán hangzott.

De hála istzennek ma megint elkezdte a rángatózás + majdnem felulladok játékot a kicsike. Megyek gyertyákat cserélni. Hátha meggyógyulna.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsolti-nak volt nemrégiben problémája, hogy a gyertyán lévő gumiharang beégett ezért áthúzott a gyertya!!! Neki is 1,8-asa van...
Vissza az elejére
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

EGR szelep mindenfajta benzines-diesel motorban van,ugyanis ezáltal érik el a tisztább müködést.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sompetike írta:
EGR szelep mindenfajta benzines-diesel motorban van,ugyanis ezáltal érik el a tisztább müködést.

Azt tudom, hogy kartergáz-visszavezetés van... de kimondottan EGR szelepről nem tudok benyásban... persze lehet, hogy van, csak ugye nem romlik el, mert a benya nem kormol Mr. Z?ld
Vissza az elejére
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kezdem azt hinni, hogy megsértődött a vas!!! Zavart

Kompi csatik le: Nyoma sincs beázásnak.
Gyertyák kicserélve, érintkezők áttakarítva (kontaktspray + csiszolás). Motor indít, eddig nyoma sincs a dadogásnak. Nevet? Igaz eddig is csak reggel az első indításnál csinálta. Bár most is hagytam lehűlni a vasat.

Viszont amki idegesítő, hogy a közpintizárja még mindig ökörködik. Az akksi fel + fel sem használt neki. ?r?lt Továbbra is csinálja a fesztivált.
Motot jár, gomb megnyom ajtók zárnak, majd kb. 1 - 1,5 perc és az autó riaszt. Villog a helyzet jelző.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78 írta:
Motot jár, gomb megnyom ajtók zárnak, majd kb. 1 - 1,5 perc és az autó riaszt. Villog a helyzet jelző.

Zárás után szaladj körbe... lehet, hogy az egyik ajtó nem záródik... másik lehetőség, hogy a mikrokapcsoló valamelyik ajtóban megadta magát és úgy jelez, mintha nyitva lenne az ajtó... ezért aztán megszólal a riasztó...

khm... abban mi a poén, hogy jár a motor?
Vissza az elejére
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zárás után?
Zárás után bent ülök. Nem akkor szóralozik ha kulccsal / távitányítóval zárom be. Akkor kergül meg ha a műszerfalon lévő gombbal zárom be menet közben. Belülről minden ajtó nyitható, és ki is kapcsolja a reteszelést.
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi kihagytam:
Ha a kulccal / távírányítóval lezárom minden ajtó bezár. Ez működik.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78 írta:
Bocsi kihagytam:
Ha a kulccal / távírányítóval lezárom minden ajtó bezár. Ez működik.

Ilyenkor nem is szólal meg a riasztó?

Gyári riasztó, vagy utólag lett beszerelve?
Vissza az elejére
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még valami.
Ha bezárom a picet akkor az irányjelzők világítanak vagy villognak.
Ilyenkor meg a helyzet jelzőket villogtatja.
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha rendesen bezárom, semmi gond. Csippat szépen, irányjelzők világítanak, az elakadás jelző kapcsolójába integrált led villog. Nem riaszt be.

Gyári riasztó van benne.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78 írta:
Gyári riasztó van benne.

Ezt a szoftverfrissítés óta csinálja?
Vissza az elejére
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen az előtt nem csiláta. Bár iagz előtte csak egyszer használtam, de akkor kb. 60 km-ig be volt kapcsolva és semmi ilyen gondja nem volt.
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78 írta:
Igen az előtt nem csiláta. Bár iagz előtte csak egyszer használtam, de akkor kb. 60 km-ig be volt kapcsolva és semmi ilyen gondja nem volt.

Akkor valószínűleg az új szoftverben van elbakva a riasztó vezérlése Zavart
Vissza az elejére
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kimegyek a szervízbe, hátha ők tudják orvosolni a problémát.
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meoldódott a probléma!!! Vicces Vicces

Ha valakinek lesz(van) ilyen gondja ime a megoldása:

- Műszerfal alatti biztosíték táblába csatlakozik jobb alúl egy narancssárga vastag (kb 3 mm) vezeték.
- Ehhez a vezetékhez van hozzá forrasztva a riasztónak e vezetéke (nállam zöld narancs). Ez a vezeték volt leszakadva. Mindig úgy érzékelte, hogy nincs ráadva a gyújtás.
- Visszaforraszt a hiba megszünt.

Végre úgy néz ki újra a régi a Pic! Vicces
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78 írta:
- Ehhez a vezetékhez van hozzá forrasztva a riasztónak e vezetéke (nállam zöld narancs).

Sokkolt Sokkolt Sokkolt Gyári sufni megoldás ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt
Vissza az elejére
Nagycitrom
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Július 11. Szerda, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max-r írta:
Orka-78 írta:
- Ehhez a vezetékhez van hozzá forrasztva a riasztónak e vezetéke (nállam zöld narancs).

Sokkolt Sokkolt Sokkolt Gyári sufni megoldás ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

Az a gyári riasztó is a márkakereskedőnél készült, hozzáértéssel ?rd?gi vagy nagyon ?r?lt

(VW Polo "gyári" elektromos ablakemelő: nem passzoló kapcsoló a műszerfalban fejjel lefelé, a mechanikus emelőkar egy fehér kupakkal ledugózva az ajtókon....)
xwingtom
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 31. Kedd, 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlet !
Valaki segítsen,hogy milyen tipusú gyújtógyertya a legmegfelelőbb a Pic.-be BOSCH, vagy NGK-v pólusú /Vline/,vagy más tipusok.
A Pic.-1.6 95Le. 2004 évj. bezines.

Tisztelettel
xwingtom
kösz.
Vissza az elejére
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 31. Kedd, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xwingtom írta:
Üdvözlet !
Valaki segítsen,hogy milyen tipusú gyújtógyertya a legmegfelelőbb a Pic.-be BOSCH, vagy NGK-v pólusú /Vline/,vagy más tipusok.

Tisztelettel
xwingtom
kösz.

Hello!

Én az enyébe Chanpiont tettem eddig bejött. (REC9YCL). UNIX-os.
Cserélni 60000 km-enként kell. Ára: 1332Ft / db.
Igaz az enyém 1,8 16V
De szerintem a tiedbe is jó.
De mindjárt utána nézek
Orka-78
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Július 31. Kedd, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xwingtom írta:
Üdvözlet !

Tisztelettel
xwingtom
kösz.

Utánna néztem (UNIX) a tiedbe a következők jók:

BOSCH: FR7DC9 Csere: 30000 km 994 Ft /db
FR7DE Csere: 60000 km 1218 Ft/db
FR7DPX Platina elektróda hézag 0,9mm 1568 Ft /db
WR7DPX Platina zavarszűrős elektróda hézag 0,9mm 1636 Ft / db
FR78X: Csere 30000 km 1856 Ft/db
FR7DC+: Csere: 30000 km 1052 Ft /db (4 db-os 4202Ft)

CHAMPION: RC8YCL Csere: 60000 km 1740 Ft/ db

NKG: BKR6EQUp: Csere: ? 4458 Ft / db
BKR6EK: 2 pólusú zajszűrő ellenállással 1696 Ft / db
VLINE 20: 4 db-os 6827 Ft
VLINE 30: 4 db-os 17838 Ft (motor kód kellene) TU5JP-NFZ ehez jó

BERU: UXF 79 SB: 4 pólusú 4db-os 6241 Ft
UXF 79: 1569 Ft /db
UXF 79 P: Platina 3246 Ft /db
14 FR-7 KDU: Zavarszűrővel 2 pólusú 2468 Ft /db

Hát az UNIX-nál ezek közzül választhatsz. A pénztárcád szab határt.
xwingtom
Új tag
Új tag

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 1. Szerda, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orka-78! Debrecen
Köszönöm,le vagyok nyűgözve a kimerítő válaszért.
Tisztelettel
xwingtom Eger
Vissza az elejére
Sompetike
Fanatikus
Fanatikus

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma megviccelt a kocsi.tankoltam ma s utána amikor elindultam elhallgatott a rádio.megálltam elkezdtem nyomkodni a rádio semmi,kihuzztam meg vissza a slusszkulcsot de semmi megsem szolalt,na mondom kampec a rádionak vehettünk vmi jot.inditanám a kocsit oszt ezt irja ki :electronik immobiliser fault na bazzz nem is indult be....megint kihuzztam a slusszkulcsot vártam kb 20mp utána ujra probáltam és beindult+szolt a rádio is...azota jo... de mitörtént???vki találkozott már ilyennel?
dunai
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Murphy Forg? szemek
fenyo1
Törzsvendég
Törzsvendég

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sompetike írta:
ma megviccelt a kocsi.tankoltam ma s utána amikor elindultam elhallgatott a rádio.megálltam elkezdtem nyomkodni a rádio semmi,kihuzztam meg vissza a slusszkulcsot de semmi megsem szolalt,na mondom kampec a rádionak vehettünk vmi jot.inditanám a kocsit oszt ezt irja ki :electronik immobiliser fault na bazzz nem is indult be....megint kihuzztam a slusszkulcsot vártam kb 20mp utána ujra probáltam és beindult+szolt a rádio is...azota jo... de mitörtént???vki találkozott már ilyennel?

Francia! Ez olyan, mint az én indítási problémáim. Ahogy jött, úgy ment. Senki sem tudja, hogy miért volt. Az eset óta mentem 4000 km-t és semmi gond.
Vissza az elejére
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem egy piros lámpától induláskor az addig full-on menő légkondi, leállt, teljesen. Aztán elindult újra szép lassan komótosan és működött tovább. Hallottam róla, hogy lehet olyan, hogy bizonyos helyzetekben az autó? védelmében vagy csak a lefulladás elkerülése érdekében lekapcsolja a felesleges fogyasztókat. Ez lehetett? De a kocsi nem akart lefulladni.
tobali
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Nekem egy piros lámpától induláskor az addig full-on menő légkondi, leállt, teljesen. Aztán elindult újra szép lassan komótosan és működött tovább. Hallottam róla, hogy lehet olyan, hogy bizonyos helyzetekben az autó? védelmében vagy csak a lefulladás elkerülése érdekében lekapcsolja a felesleges fogyasztókat. Ez lehetett? De a kocsi nem akart lefulladni.

Nem a lefulladás miatt kapcsolja le a klímát hanem,hogy a rendelkezésedre áljon a kocsi maximális teljesítménye Felki?lt
Max-r
Házigazda
Házigazda

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tobali írta:
deejoe2 írta:

Nem a lefulladás miatt kapcsolja le a klímát hanem,hogy a rendelkezésedre áljon a kocsi maximális teljesítménye Felki?lt

Mert intelligens a kicsike... mint ahogy az ablaktörlő is lassabban töröl, ha áll az autó a pirosnál Nagyon boldog
Vissza az elejére
deejoe2
Moderátor
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor úgy érzem nem akárki vagyok, ha egy piros lámpánál úgy ki tudok lőni, hogy kell a kocsi max teljesítménye Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog
tobali
Visszatérő vendég
Visszatérő vendég

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deejoe2 írta:
Akkor úgy érzem nem akárki vagyok, ha egy piros lámpánál úgy ki tudok lőni, hogy kell a kocsi max teljesítménye Nagyon boldog Nagyon boldog Nagyon boldog

Ezekkel a kocsikkal nem gyorsan menni művészet hanem lassan. Kacsint?
Ma reggel kipróbáltam,hogy betartom a 100-as táblát ez sikerült is kb 2km-en keresztül utána a megszokott 130-as tempó volt a nyerő Zavarban lev?
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Elektronika Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Következő
1 / 20 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban